Skip to content

Maksājumi un piegāde

Pasūtījumu piegāde

Vadoties pēc Jūsu pasūtījuma groza satura un norādītās piegādes adreses, Jums pie pasūtījuma noformēšanas tiks piedāvāti vairāki transporta varianti, kuru izvēlei jānotiek pārdomāti! Sūtīšanas iespēju atlasi veic automāts, kuram piemīt noteikti zināšanu ierobežojumi, tāpēc sarakstā var parādīties arī "neticami labi" varianti. Lai novērstu pārpratumus, jo neiespējamās piegādes iespējas pirms pasūtījuma izpildes tiks izslēgtas, lūdzam Jūs iepazīties ar piegādes veidu aprakstiem un iespējamiem "āķiem".

DPD paku bodes un skapji - šī ir ekonomisks un ērts pasūtījumu saņemšanas veids, pie nosacījuma, ja Jūsu pasūtītās preces (iepakotā veidā) ietilpst pakomāta cellē. Un pakomāta cellei ir izmēri: maksimāli 36 x 43 x 60 cm, svara ierobežojums 20kg. Sasniedzot noteiktu pasūtījuma apjomu naudas izteiksmē, šis piegādes veids ir bezmaksas (skat. tabulu zemāk). Protams, jebkuras laivas pirkums pēc cenas kvalificējas bezmaksas "pakomāta piegādei", tomēr jāņem vērā, ka tas nebūs iespējams objekta fizisko izmēru dēļ.

DPD kurjerpiegāde - klasiskais DPD piegādes serviss privātpersonām. Piegādes izmaksas variē atkarībā no svara. Tāpat ir spēkā svara un izmēra ierobežojumi. Jūs varat izvēlēties šo piegādes veidu gandrīz visām precēm, ieskaitot airus, bet izņemot laivas.

Omniva pakomāts - DPD paku skapju dvīņa serviss. Tāds pats ekonomisks sīkpaku nosūtīšanas veids bet ar atšķirīgu pasta staciju izvietojumu, kas nodrošina labāku pakalpojuma pieejamību atsevišķos reģionos.

Campo piegāde - šis piegādes veids domāts kajakiem un kanoe. Pilnīgi noteikti tas nebūs ekonomisks sīkpaku sūtīšanai, bet, ja jāpārvieto lielāki priekšmeti, tad šī ir vienīgā izvēle (DPD un Omniva laivas neved). Jebkuras citas pasūtījuma preces, komplektā ar laivas vešanu, papildu izmaksas nerada. Starptautiskiem pārvadājumiem cena tiks precizēta.

Saņemšana noliktavā - saņemiet pasūtīto CAMPO noliktavā, kas atrodas adresē "Lībieši", Silakrogs, Ropažu nov. LV-2133. Veids paredzēts lieliem priekšmetiem (laivas, airi) un lieliem pasūtījumiem (kastēs). Nav pieejams sīkumiem.

Piegādes cenas. Izmaiņas iespējamas, bez iepriekšēja brīdinājuma.

ZONE 2: Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Luksemburga, Holande, Slovākija, Somija, Vācija, Zviedrija.

ZONE 3: Francija, Lielbritānija, Slovēnija, Ungārija, Horvātija.

ZONE 4: Bulgārija, Grieķija, Itālija, Portugāle, Rumānija, Spānija.

Maksājumi

Visi maksājumi veicami ar bankas pārvedumu. Rekvizīti atrodami pasūtījuma rēķinā.

Gadījumā, ja izvēlējāties DPD kurjerpiegādi, parādīsies iespēja izvēlēties maksāšanu saņemot preci. Šajā gadījumā maksājums veicams skaidrā naudā vai ar bankas karti kurjeram, sūtījuma saņemšanas brīdī. Šis ir DPD pakalpojums, par ko DPD iekasē komisiju. Komisijas lielumu skatiet savā rēķinā (šobrīd 1EUR +0.8% no pasūtījuma summas, pirms nodokļiem).

lvLatviešu valoda