Skip to content

Par mums

Campo SIA ir ģimenes uzņēmums, dibināts 2000.gadā. 20 gados no laivu nomas operatora esam transformējušies uzņēmumā ar diversificētu pakalpojumu un preču portfeli. Joprojām nomājam laivas, joprojām pārdodam labāko airēšanas inventāru, bet tagad laivas arī būvējam un spējam uzņemties arī tehniski sarežģītākus modelēšanas projektus kompozītu ražošanas nozarei. Lasiet mūsu īso stāstu zemāk un zvaniet, ja rodas interese!

Laiks nestāv uz vietas

Firma ir dibināta
Company established

Tie esam mēs – Agris un Daina. Tikko kā nomainījuši nodarbošanos no IT biznesa uz tūrisma un ceļojumu nozari, izveidojot jaunu ģimenes uzņēmumu. Esam pārliecināti, ka balstoties uz savu jaunības dienu aizraušanos, mums šeit būs ko teikt!

Laivu noma

2000. gadu sākumā laivu braucieni kā atpūtas forma un laivu noma kā tās neatņemama komponente bija faktiski neaizņemta tirgus niša. Stādījām par mērķi to piepildīt ar labāko iespējamo piedāvājumu. Tiešsaistes laivu rezervēšana braucieniem bija konkrēta inovācija tam laikam (un arī šobrīd, 20 gadus vēlāk).

Piedzīvojumu sacīkstes
Adventure racing

Mūsu ceļš uz atpazīstamību tiek bruģēts ar vairākiem piedzīvojumu sacīkšu seriāliem, kuri tika rīkoti no 2001. līdz 2009.gadam. Iespējams, zināmākais no visiem bija 3-dienu kanoe maratons, jeb Ultramaratons. Emocijas un prieks visiem!

Laivu veikals

Airēšanas jaunie laiki un jaunā saprašana prasa laikam un iespējām atbilstošu inventāru. Pēc tā ir jāiet uz Campo laivu veikalu.

Airēšanas skola
Canoe school

Ievads kanoe un smailīšu airēšanā. Skola iesācējiem, semināri entuziastiem, straujūdens glābšanas kursi pavadoņiem – arī tā ir daļa no mūsu vēstures.

Jūras kajaku tūres
Sea kayaking tours

No Lofotiem Norvēģijā un Archipelago Somijā līdz relaksējošām brīvdienām Adrijas un Jonijas jūru siltajos ūdeņos. Šie bija pamata virzieni mūsu vadītajām jūras kajakeru grupām vairāk kā 10 gadu garumā, sākot no 2006.gada.

Fotokonkurss "Gada ūdensbilde"
Photography contest

Arī airētāju komūnai patīk socializēties. Ikgadējais pēcsezonas fotokonkurss “Ūdensbilde” ar gala-pasākumu pirms-Ziemsvētku laikā bija kā atbilde. Meklējiet atbalsis kluba lapas arhīvos.

Baseina treniņi
Pool clinic

Eskimosu apgrieziena apguve baseinā ziemas sezonas laikā bija visnotaļ novērtēts pasākums! Iespējams, baseina administrācijai bija cits viedoklis…

Un tad vajadzēja izdomāt ko darīt ziemā
It started as a wintertime employment project

Pienāca brīdis, kad mana iekšējā tehnokrāta balss sauca pēc ja ne labākas, tad vismaz citādas nodarbes garajiem ziemas vakariem. Tā radās laivu būves darbnīca, un pavisam drīz mūsu piedāvājumā parādījās pašu dizainētas un ražotas kanoe. Kopš tā brīža mums ir 2 atšķirīgas biznesa struktūras, kurām, kā var šķist pirmajā brīdī, ir maz kopīga un tās brīvi dzīvo katra savu mūžu. Tomēr darbinieki un viņu pieredze ir tā, kas veido funkcijas un formas veselumu, rada idejas, to tehniskos risinājumus un inovācijas.

Dizaina un modeļu darbnīca
Design and prototyping workshop

Veidojam materiālā formu, kas īsteno ideju! Piedāvājam 3D CAD dizaina izstrādi un kompozītu struktūru projektēšanu, 3D CAM un CNC frēzēšanu. Pilnizmēra meistara modeļi, prototipi, matrices kompozītu detaļu ražošanai. Un, ne tikai laivu lietas. Frēzējam arī auto daļu modeļus un jebkurus citus 3D objektus, kas prasa datorizētas apstrādes precizitāti. Izklausās noderīgi? Zvani tūlīt!

Joprojām pie ūdens
It’s all about boating

Meklē domubiedrus, laivu? Ar airiem, motoru vai burām? Pirkt vai nomāt to, kas piemērots tieši Tev? Varbūt uzbūvēt savu? Tad mums būs par ko parunāt!

lvLatviešu valoda