Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]
Latvijas ūdens maratonu kauss [86]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

No Usmas līdz jūrai

Campo, 26.09.2005

Komentāri [1]

 

 

Jauns izdevums tūristiem.


Iznācis jauns laivu maršrutu ceļvedis. "No Usmas līdz jūrai" aptver ūdenstūrismam izmantojamos ūdeņus sākot no Usmas ezera pa Engures, Rindas un Irbes upēm līdz pat jūrai un Baltijas jūras piekrasti no Miķeļtorņa līdz Mazirbei. Ceļvedī rodama informācija arī par Irbes pieteku un Rindas satekupi Stendi un tās pietekām Raķupi un Lonasti.

28-lappušu kabatas formāta izdevums ietver kvalitatīvu topogrāfisko karšu informāciju (mērogā 1:50000), kas papildināta ar tūrisma apskates un infrastruktūras objektu norādēm un aprakstiem.

Usmas un Puzes ezeriem ir dziļumu kartes!

 

Ceļvedis ir Campo veiksmīgi uzsāktās sadarbības turpinājums ar pazīstamajiem upju maršrutu hronistiem Intu Luksi un Valdi Avotiņu. Iepriekšējais ceļvedis "Laivā pa Abavu un Ventu" iznāca vasaras sākumā. Līdz nākamajai sezonai plānots sērijai pievienot arī Salacas ceļvedi jaunā redakcijā ar jaunām, labām kartēm.

Vēl kāda laba ziņa - atsķirībā no iepriekšējā, šim izdevumam ir lakotas lapas un buklets ir ūdensnoturīgāks par iepriekšējo.

 

Buklets pieejams pie mums - Campo un drīzumā arī citur, pirmām kārtām jau Jāņa sētas karšu veikalā. Cena iepriekšējā - Ls 1.90.


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web