Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]
Latvijas ūdens maratonu kauss [86]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Pyranha "Zone ONE". 2009.gada sezonas karstais kartupelis

Campo, 09.10.2008

Komentāri [0]

 

 

Nirnbergas "Kanu messe" atskaņās.


Viena no laivu industrijas tendencēm 2008/09. gadu mijā izskatās šādi: Ražotāji bremzē šauru nišas produktu attistību un jaunu produktu izstrādi straujūdens frīstaila un krīkinga segmentā. Tirgus mazspēja šajā laukā ir sabremzējusi pat lielos ražotājus, kuri, visi kā viens un viens pēc otra, nāk klajā ar "vidējam airētājam" draudzīgiem braucamajiem, kas domāti "vidējām upēm" un parasti maksā "vidēju cenu".

 

Pirmais nu jau kādus gadus atpakaļ bija Liquid Logic, kas, cenšoties izveidot labu mācību laivu - REMIX, trāpīja pilnīgi citā segmentā (nu kas tad pirks mācību laivu par tādu cenu...) - sanāca plaša profila "river runneris" tiem, kam ūdenskritumu braukšana nav padomā. Un, kā izrādās - tādu ir vairāk kā zvērinātu ūdenskritumu lēkātāju (vai tas kādu izbrīna?).

Pagājušajā gadā sekoja PRIJON ar "Soca", šogad šīs klases laivas tirgū sāk bīdīt arī Dagger un Pyranha. Nu nevar teikt ka visas šīs laivas ir pilnīgi vienādas, bet visas raksturo garums ap 2.50m, un tilpums robežās no 220-250l atkarībā no izmēra. Vizuālas klāja līdzības var saskatīt, bet apakšas visām šīm laivām atšķirīgas.

 

Tātad, kas ir groziņā? Liquid Logic "REMIX" - klasiskais ūdensizspaida korpuss ar apaļu dibenu, bet notjūnēts stabilitātei un ātrumam - Eiropas 2008.g. apskatu topu uzvarētājs, PRIJON SOCA - arī ātrs ūdensizspaida korpuss (kā var tik precīzi uztaisīt tieši šai upei piemērotu kajaku!), bet nedaudz aizmirsies par stabilitāti iesācēju laivā (bet to glābj tilpums citādi ļoti mazā laivā - vietas pamaz), Dagger 2009.g modeļi "AXIOM" un "LEGEND" (par tiem citā reizē) - šiem plakans planējošs korpuss ar draudzīgām iesācēju kantēm - visi tie paši vēži.

 

Pyranha ar "Zone.One" sakās gājuši savu ceļu - attīstījuši savu 90-to gadu elku - "Inazone" kajaku. Drusku klāt pie garuma, drusku pie galu uzliekuma, nedaudz pie tilpuma un sanācis viegls, stabils, labi sērfojošs upju braucamais "vidējam braucējam" ar pašu "niknāko" C30 outfitu par apmēram "Inazones" cenu, kādā pēdējā laikā pierasti Rapid+ tipa aprīkojuma standarti.

Ražotāja slavinājumi un sarūpētās atsauces lasāmas šeit.

 

"Zone.One" vidējā izmērā - "M" ir šobrīd jau ražošanā un ir pasūtāma. Ražotāja RRP ir GBP 640.-, kas ir savas 100 mārciņas lētāk par citiem Connect30 aprīkojuma kajakiem. Campo veikalā Ls 589.- ar iespēju tikt pie nopelnu atlaidēm pastāvīgajiem klientiem un Campo kursu bijušajiem un esošajiem dalībniekiem. Drīzumā 2009.gada pirmssezonas pasūtījumu programma! Šis kajaks būs sarakstā. Sekojiet informācijai.

 


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web