Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]
Latvijas ūdens maratonu kauss [86]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Eskimo SOLA

Campo, 03.03.2007

Komentāri [0]

 

 

Pirmā "blow-molding" tehnoloģijā ražotā kanoe.


2007.gada sākumā vācu ražotājs Rikutec, laivu jomā pazīstams ar preču zīmi ESKIMO, laiž klajā pasaulē pirmo "blow-molding" tehnoloģijā ražoto kanoe.

"Blow molding" plastmasa labāk pazīstama no PRIJON laivām, bet šī materiāla (PRIJON-am tas saucas HTP) un tehnoloģijas izstrādātājs ir Rikutec - industriāla tehnoloģiju firma. Materiālam raksturīga labāka formas atmiņa un cietība kā tradicionāli roto-molding tehnoloģijā ražotām laivām, tādēļ lielizmēra laivām tehnoloģija sniedz priekšrocības, kas citiem jāsasniedz ar konstruktīvām un dizaina metodēm. Jaunajai SOLA kanoe nav ne miņas no jau pazīstamās Mad River Canoe ražotās Adventure sērijas laivu stingrības gropēm un tehnoloģiskajām kabatām. Rezultāts ir acij tīkama, tradicionāla Kanādas formas kanoe.

 

Galvenie parametri: garums - 4.60m, platums 90cm, svars 37-38kg. Krāsu opcijas (precizēsies) - sarkana, zila, zaļa, olīvkrāsas.

 

Sēdekļu izvietojums paredzēts 3 braucējiem. Arī 3 pieaugušie varēs sakāpt šajā laivā (kaut arī šāds noslogojums nesekmē ne labas braukšanas paradumus, ne braukšanas prieku - tradicionāli kanoe ir 2-vietīga laiva), tādejādi izdabājot pastāvošam tirgus pieprasījumam, tostarp arī nomas pircējam.

Laiva būs pieejama ar standarta sēdekli (kā attēlā), vai arī, par nelielu piemaksu, ar pītajiem soliņiem oša koka rāmjos, kā tradicionālajām kanoe laivām.

SOLA cena mazumtirdzniecībā ir 468 Ls un tā šobrīd ir lētākā no tirgū pieejamām polietilēna kanoe (starp kanoe, kuras tiešām atbilst nosaukumam kanoe). Pieejama pasūtīšanai jau tagad.


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web