Skip to content

Timeline Stories

It’s all about boating

  • Publicēja

Meklē domubiedrus, laivu? Ar airiem, motoru vai burām? Pirkt vai nomāt to, kas piemērots tieši Tev? Varbūt uzbūvēt savu? Tad mums būs par ko parunāt!

Design and prototyping workshop

  • Publicēja

Veidojam materiālā formu, kas īsteno ideju! Piedāvājam 3D CAD dizaina izstrādi un kompozītu struktūru projektēšanu, 3D CAM un CNC frēzēšanu. Pilnizmēra meistara modeļi, prototipi, matrices kompozītu detaļu ražošanai. Un, ne tikai laivu lietas. Frēzējam arī auto daļu modeļus un jebkurus citus 3D objektus, kas prasa datorizētas apstrādes precizitāti. Izklausās noderīgi? Zvani tūlīt!

It started as a wintertime employment project

  • Publicēja

Pienāca brīdis, kad mana iekšējā tehnokrāta balss sauca pēc ja ne labākas, tad vismaz citādas nodarbes garajiem ziemas vakariem. Tā radās laivu būves darbnīca, un pavisam drīz mūsu piedāvājumā parādījās pašu dizainētas un ražotas kanoe. Kopš tā brīža mums ir 2 atšķirīgas biznesa struktūras, kurām, kā var šķist pirmajā brīdī, ir maz kopīga un tās brīvi dzīvo katra savu mūžu. Tomēr darbinieki un viņu pieredze ir tā, kas veido funkcijas un formas veselumu, rada idejas, to tehniskos risinājumus un inovācijas.

Pool clinic

  • Publicēja

Eskimosu apgrieziena apguve baseinā ziemas sezonas laikā bija visnotaļ novērtēts pasākums! Iespējams, baseina administrācijai bija cits viedoklis…

Photography contest

  • Publicēja

Arī airētāju komūnai patīk socializēties. Ikgadējais pēcsezonas fotokonkurss “Ūdensbilde” ar gala-pasākumu pirms-Ziemsvētku laikā bija kā atbilde. Meklējiet atbalsis kluba lapas arhīvos.

Sea kayaking tours

  • Publicēja

No Lofotiem Norvēģijā un Archipelago Somijā līdz relaksējošām brīvdienām Adrijas un Jonijas jūru siltajos ūdeņos. Šie bija pamata virzieni mūsu vadītajām jūras kajakeru grupām vairāk kā 10 gadu garumā, sākot no 2006.gada.

Canoe school

  • Publicēja

Ievads kanoe un smailīšu airēšanā. Skola iesācējiem, semināri entuziastiem, straujūdens glābšanas kursi pavadoņiem – arī tā ir daļa no mūsu vēstures.

Paddling shop

  • Publicēja

Airēšanas jaunie laiki un jaunā saprašana prasa laikam un iespējām atbilstošu inventāru. Pēc tā ir jāiet uz Campo laivu veikalu.

Adventure racing

  • Publicēja

Mūsu ceļš uz atpazīstamību tiek bruģēts ar vairākiem piedzīvojumu sacīkšu seriāliem, kuri tika rīkoti no 2001. līdz 2009.gadam. Iespējams, zināmākais no visiem bija 3-dienu kanoe maratons, jeb Ultramaratons. Emocijas un prieks visiem!

Laivu noma

  • Publicēja

2000. gadu sākumā laivu braucieni kā atpūtas forma un laivu noma kā tās neatņemama komponente bija faktiski neaizņemta tirgus niša. Stādījām par mērķi to piepildīt ar labāko iespējamo piedāvājumu. Tiešsaistes laivu rezervēšana braucieniem bija konkrēta inovācija tam laikam (un arī šobrīd, 20 gadus vēlāk).

lvLatviešu valoda