Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Puzes ezers - Rinda - Irbe

Komentāri

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

bidzho

20.06.2007

10:57

braucu pa posmu Rinda-Irbe-Juura , ir baigi Ok!! braucaam ar kanoe, ar puushljiem nepabrauksi!! diezgan shaurs saakumaa, bet daudz liikumu, skaisti krasti!! itsevishkji beigaas iesaku aizbraukt liidz juurai, tada gan sanaak kaadu kilometru pabraukt atpaklaj prieksh izkaapshanas, bet taa kaa straume shajaa vietaa nav stipra tad taas nav probleemas!!

modris

21.03.2008

21:55

Braucām šo posmu ar pūšļiem jau pa Enguri, Puzes ezeru, utt. līdz jūrai! Skaists 4-dienu brauciens. Vienīgi Puzes ezeru 1.dienas vakarā šķērsojām pret vēju! Tas bija neprāts! Nākamā rītā pilnīgā bezvējā būtu bijis vairāk kā bauda šamo šķērsot...

Inta jeb Lepuse

25.06.2008

09:37

Ai, cik tas bija skaisti!!! Paldies, Campo, ka jūs piedāvājat maršrutā Puzes ezers-jūra iznomāt pārgājienu kajakus. Man sanāca fantastisks trīsdienu līgobrauciens. Ūdensrozes, spāres, pīles, gulbji, gārņi, saule, lietus, jūra... Ar kajaku izbraukt šo maršrutu bija bauda. Rindā koku sagāzuma vairs nav. Odu u.c. mošķu maršrutā arī nebija, bet toties airi brīžiem vajadzēja stingri turēt ar abām rokām.

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web