Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Visa Ogre ar laivām (video)

Komentāri

 

1..10

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Māris

15.09.2019

17:47

Labdien!
Šo pavasari nobraucām visu Ogri. Nu, tik cik bija iespējams. Nododu jums 4 sēriju filmu par to, kā mums tur gāja.
Sīkāk detaļās neiegrimšu, lai jums paliek kaut kāda intriga par ceļojumu.
Ļoti ceru, ka jums patiks. Pavasaris bija ļoti aizņemts, pie tam nebija paredzēts, ka nāksies pārcelt braucienu 2 nedēļas ātrāk, tāpēc visa gatavošanās bija steigā. Ceru, ka skatoties to nevarēs pateikt, bet biju mazliet nesagatavojies.
Lūk ir links uz pirmo sēriju -
https://www.youtube.com/watch?v=gMvXoRX64RE& amp;t=3s
ja tas nestrādā, tad - https://youtu.be/gMvXoRX64RE
Ja arī tas nepalīdz - kanāls Māris Kurtiņš un meklējiet rokā nosaukumu "Visa OGRE ar laivām 1/4 (2019)". Un tad jau arī pārējās sērijas atradīsiet.
Veiksmīgu skatīšanos.

Campo

01.10.2019

18:03

Viss strādā un ir labi atrodams. Video jauks un informatīvs, arī noderīgs. Pasākuma formāts nedaudz mazohistisks - gan slodzes intensitātes aspektā, gan inventāra ziņā. Saistībā ar pēdējo domāju, ka iegādājoties tādu nelielu aksesuāru kā laivas bruncīti, jūsu vīrišķais komforts tiktu pasargāts no nevēlamas iespējamās pēcgaršas...

JR

01.10.2019

18:47

man piedūra hidrotērpu trūkums. Gan siltāk būtu, gan ātrāk veiktos vingrošana pa kokiem. Tiesa - pa slapjo kāpjot iekšā laivā, tajā krājas ūdens.
Bet nu kilometrāža cienījami paņemta. Skatoties lāgā neticējās, ka pa 4 dienām to izdarīsiet.
Turklāt aizvilkt patiešām līdz Daugavai - nu, to līdz šim laikam ir izdarījis tikai neviens.

Nākamā - Abava?

JR

01.10.2019

18:50

ps. Neizkāpjot ārā, mērenu ūdens daudzumu no laivas tīri labi var izdabūt ar švammi

JR

01.10.2019

18:53

PPS. Un bruncis krietni paceļ temperatūru laivas iekšienē, attiecīgi arī mazāk salst kopumā.

Māris

01.10.2019

19:26

Atbildod uz Campo komentāru par bruncīšiem -
Problēma ir mūsu nezināšana un neizdarība. Ja runājam par pirmo dienu, tad tādās dienās brunci vilk nav jēga, jo visu laiku jākāpj ārā no laivas. Otra lieta, lasījis esmu, ka bruncis iesācējiem neesot tas labākais, ja gāžas. Mēs visnotaļ sevi pie tādiem pieskaitam. Treškārt, RTM Solo ir tāda debīla (priekš bruncīšiem)sēdekļa atveltne, kura torčī ārā no laivas. Cik manas zināšanas stiepjas, tad netā īsti neesmu atradis ar pārliecību, ka derēs tām laivām. Vienu pasūtīju, itkā derētu pēc izmēra, bet izlīdusī atzvelte neļauj to uzvilkt. Bet kā jau teicu, tā ir mūsu neizdarība un nezināšana. Ja kādam ir idejas, ar lielkāko prieku uzklausīšu.
Otrs aspekts šim mūsu primitīvajam ekipējumam, kas varbūt izklausīsies mazliet muļķīgi - mēs vienmēr esam uzsvēruši gan laivu braucienos, gan pārgājienos ar mēŗķi, lai cilvēki vairāk dotos ārā dabā, ka nav vajadzīgs dārgs ekipējums, ka var doties visur tā pat. Ja ir raksturs... Bet mēs nekādā ziņā nenostājamies pret to. Mums vienkārši nav tik daudz naudas lai to nopirktu :D. Bet pamazām pie tā strādājam.
Atbildot JR - Mēs esam daudz par to domājuši, par hidrotērpiem. Tas bija sen, kad braucu vienīgo reizi ar hidrotērpu, un tas bija dažu stundu brauciens. Iespējam, ka pie visa var pierast, bet man pagrūti iztēloties, atceroties tās sajūtas, ka es 10-12h varētu atrasties tajā, lai gan slapjā drēbē neteikšu, ka bija foršāk :D. Te mēs atkal atduramies pie mūsu nezināšanas un pieredzes trūkuma.
Ja runājam par nākošo, tad šajā nedēļas nogalē braucam Salacu, gandrīz visu Burtnieku iekaitot, bet tas vairāk tāds atpūtas brauciens. 3 dienas, Zelta rudens. kaut ko uzfilmēšu gan jau.
Bet ja runājam par pavasara braukšanu, nav vēl izlemts. Viens variants bija Pededze(no robežas)/Aiviekste/Daugava līdz Konesei. Ja nemaldos bija kādi 250km, kas varētu būt reālākais. Bet ir vēl visādas idejas. Kā piemēram, ņemt nedēļu garu ceļojumu, bet katru dienu kādu citu mazo upi. Mums tā pieredzes bagāža nav tik liela, tāpēc mums variantu netrūkst. :)
Paldies par padomiem.

Gundars

03.10.2019

15:54

Ehh, jaunība... Vispār, Brunči ir neatņemama kajaka sastāvdaļa. Braukšana ar sausām kājām ( tikai ne gumijniekos!!!) elementāra ūdenstūrisma kultūra
Bet kino labs, paris sērijas paskatījos. Paldies!

i

04.10.2019

13:23

Protams pat visparastākais neilona bruncītis būtu paglābis šajā gadījumā no nosalšanas braucien laikā (pameklējiet lielāku/brīvāku lai iet pāri tai atzveltnei), tāpat jeb kura airēšanas jaka(labākajā gadījumā) vai outdoor jaka ar kaut kādu ūdens izturību braucienu padarītu daudz baudāmāku.. neoprēna cimdi.. nu nemaksā tās lietas tik dārgi lai uz tām taupītu, it īpaši laivojot vēsākos laika apstākļos.
neoprēna hidrotērps galīgi nav vajadzīgs ja neplāno regulāri gāzties apkārt :)
Ja pagājušajā gadā Gaujā laika apstākļi Jūs lutināja, tad redzams, ka Ogrē mocījāties vismaz divas pēdējās dienas un, lai vai cik skaisti gribējās uztaisīt to filmiņu visam cauri spiežas tas ka ir auksti, salst un gribas mājās :)
veiksmi turpmāk - filmiņās foršas!!!

Māris

07.10.2019

07:48

Paldies vīri par konstruktīvu kritiku. Izbraucām Salacu pa vecam, bet uz nākošo pavasara braucienu noteikti būsim sagatavojušies daudz labāk. Pameklēšu kādu gudru vīru, kas var pakonsultēt mazliet vairāk par ekipējumu(varbūt kāds grib pieteikties? :D) un izdarīšu kas jāizdara, lai pašam laivošana paliktu daudz komfortablāka. Kā jau Gundars minēja: "Eh jaunība...", tad loģiski, ka tā vienmēr nebūs un agri vai vēlu es nonākšu pie slēdziena, ka kaut kas jāmaina. Tad kāpēc ne tagad?! (retorika)
Atbildot i: "...lai vai cik skaisti gribējās uztaisīt to filmiņu visam cauri spiežas tas ka ir auksti, salst un gribas mājās" - visam piekrītu, izņemot pēdējos divus vārdus. Bija auksti un sala, bet mājās sagribējās tikai tad, kad ieraudzījām Daugavu :)
Vēlreiz, paldies par padomiem un paskurināšanu uz labāku dzīvi.

JankS

05.11.2019

11:04

Malači, super, novēlu arī turpmāk nepazaudēt savus sapņus un tos realizēt!

 

1..10

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web