Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Gauja A-Z (video)

Komentāri

 

1..10 | 11..12

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Māris

16.01.2019

17:04

Labdien, laivotāji!
Pagājušā pavasarī griezos pie Jums ar padomiem Gaujas laivošanai no pašas augšas. To arī izdarījām, ar savu ceļabiedru Edgaru nobraucām Gauju. Kā jau pēc brauciena teicu, ka kaut kad iemetīšu video. BEIDZOT(!!!) man tas ir pabeigts un tāpēc nolēmu - kāpēc gan nepadalīties pieredzē, jo vēl joprojām ir daudzi, kas jautā, kāda tad ir tā Gaujas augštece. Lūk jums tad arī audiovizuāls uzskates materiāls. Ļoti ceru, ka kādam tas palīdzēs un dos atbildi uz radušos jautājumu.
Tie, kas ir slinkāki, vai ļoti aizņemti - esmu jums sagatavojis 45 minūšu video, kurā ļoti virspusēji tiek apskatīts šis ceļojums, bez padziļinātas informācijas, bez emocijām - kā saka, tāds pārskrējiens pāri visam ceļojumam:
URL: https://youtu.be/drlx6nlHD4Y (parasti tie šeit nestrādā)
Links: https://www.youtube.com/watch?v=drlx6nlHD4Y
J a neizdodas arī ar linku, tad meklējiet Youtube kanālu Māris Kurtiņš, un meklējiet video "Visa Gauja ar laivām", kas ir 45 min garš.
Tie, kas grib uzreiz ķerties pie "īstas" lietas, tad esmu jums sagatavojis to pašu ceļojumu, tikai 10 sērijās, kuru garums, kā nu kurai, ir no 10-17 min. Varat katrā garā ziemas vakarā ziedot pa 15 min un noskatīties, vai ķert visu vienā vakarā kas jums aizņems bez 20 minūtēm 3 stundas. Katra sērija savai dienai. Protams, nevajadzētu no šiem video gaidīt kaut kādu "masterpiece", bet ceru, ka jūs tas izklaidēs. Katrai sērijā pie apraksta ir links uz nākošo sēriju. Arī šīm sērijām ir nosaukums "Visa Gauja ar laivām", bet atšķiras, ka pie virsraksta ir 1/10, 2/10, 3/10 u.t.t.
pirmā sērija:
URL: https://youtu.be/UYVVrdmRq_4
Linkts: https://www.youtube.com/watch?v=UYVVrdmRq_4
J a neizdodas arī ar linku, tad meklējiet Youtube kanālu Māris Kurtiņš, un meklējiet video "Visa Gauja ar laivām (2018) 1/10", kas ir 13:32 min garš.
Esiet iecietīgi pret kļūdām, visu mēs nevaram zināt, kā arī ņemiet vērā, ka esam iesācēji laivošanā. Jauku jums skatīšanos! Labprāt dzirdēšu visa veida atsauksmes.

Little John

17.01.2019

20:14

Godīgi sakot, viens no labākajiem pašmāju video, kādu gadījies redzēt šajā žanrā par attiecīgo tēmu. Noskatījāmies visa ģimene. Ir vēl kur pielikt, bet var just, ka ieguldīts diezgan liels darbs, ne tikai montējot, bet arī brauciena laikā. Parasti šādiem stāstiem trūkst skaidras sižeta līnijas un ir diezgan daudz garlaicīga materiāla, kurš interesesants šķiet tikai tiem, kuri paši piedalījušies. Interesantākais bieži vien ir tas, kas sākumā vispār nešķiet interesants - visādi sadzīviski sīkumi, sarunas, tehniskas nianses, kaut kādu grūtību pārvarēšana un tamlīdzīgi. Domāju, ka nebūtu kauns šim pielikt subtitrus angļu valodā, lai kaut vai kaimiņvalstu entuziasti arī var novērtēt šo potenciālo piedzīvojumu.

A2

21.01.2019

09:52

Paldies.
Bija reāli labi. Kā pats atakal būtu to darījis. Bet - uzzināju arī ko jaunu par garāmbrauktajām vietām.

Campo

23.01.2019

13:21

Vajadzēja saņemties, lai noskatītos šāda apjoma materiālu, bet bija vērts! Lielisks ceļojums un viennozīmīgi labākais ceļojumu video, kās tapis par kādu Latvijas upi. Sajūta tāda, ka pats būtu tikko no laivas izkāpis - pārfrazējot Baušķinieku - "bijušu sajūtu restaurācijas darbnīca"! Paldies! Fondētajiem dabas filmu taisītājiem, ar štata t.s. profesionālajiem ceļotājiem kadros, ir ko pamācīties.

lsd

23.01.2019

15:13

Es arī sākumā domāju-nu nekāds Ginesa rekords jau nav,nekas krimināls vai extra,nu ko tur stundu skatīsies,nu labi,atpūtas ceļojums...Bet kvalitāte uzrunāja,nevajadzēja ne saņemties,ne piespiesties noskatīties-gribējās noskatīties visu.Tiešām sajūta tāda, itkā pats sēdētu laivā.Cepuri nost! ! ! !

Māris

23.01.2019

20:43

Paldies, vīri par labiem vārdiem. Patiesība tāda, ka nemaz negribēju publicēt garo (10. sēriju) variantu. Tas bija domāts kā mājas video priekš paša atmiņām. Biju nolēmis, ka priekš Youtube uztaisīšu 20 minūšu video kurā kalpos kā ātra retrospekcija par notikušo ceļojumu. Sāku taisīt, sapratu, ka 20 minūtēs neko nepateikšu, tad video sanāca 45 minūšu garš. Arī tā video sniegtās informācijas daudzums likās krietni par maz kā vēlētos. Tad nu gariem zobiem nopublicēju sataisītās sērijas.
Gāja man grūti un ilgi, jo tajā visā esmu amatieris, pie tam 10 dienām nodrošināt pietiekamus resursus kameras akumulatora un video atmiņas kapacitātei bija arī pietiekami izaicinoši. Tieši šī iemesla dēļ, pilnīgi saprastu, ja man piekasītos par attēla kvalitāti + Youtubes kompresija, to padarīja vēl mazliet graudaināku.
Labā ziņa, ka ,mēs ar ceļabiedru, katru pavasari ņemsim dilstošā secībā upes pēc tās garumiem (izņemot Daugavu). Tātad, katru gadu centīšos Jums nodot stāstu par kādu no Latvijas upēm.
Šopavasar mēģināsim Ogri! No paša Sivēniņa. Pagaidām izskatās, ka tās augša būs daudz lielāks hardcore kā Gauja.

Gundars Patmalnieks

24.01.2019

14:36

Tādas atsauksmes! Eju skatīties :)

A2

24.01.2019

18:56

Vēl tik kāda refleksija: Foršākais šajā stāstā ir radītās atmosfēras cilvēciskums. Autors savu vēsti vienkārši ir pastāstījis tik normāli cilvēciski. Ar pašcieņu - bet tādu patiesi sirsnīgu. Un nav sajūtama ne mazākā "pirkstošanās" piegarša. It kā amatieriski, bet patiesībā ļoti profesionāli - jo ir galvenais: ideja, saturs un arī noskaņas noformējums - tas patiešām ir stāsts citiem.

AS

01.02.2019

22:34

Labs stāsts. Nu arī pats jūtos visus Gaujas posmus nobraucis:) Paldies autoriem !

Māris S

28.02.2019

16:49

Super video! ! ! ! Gaidam turpinājumu Ogrē. Malači! ! ! !!!

 

1..10 | 11..12

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web