Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Jautājumi Gaujas augšteces ekspertiem.

Komentāri

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Māris

16.02.2018

19:47

Labdien, laivotāj!
Ievads:
Ar savu labu draugu un biežu pārgājienu kolēģi (pārgājieni ar kājām) esam nolēmuši šo pavasari nobraukt visu Gauju. Mēģināt to braukt maksimālu augstu un līdz pašai jūrai. Nevarētu teikt, ka esam absolūti ambāļi laivošanā, jo pieredze kaut kāda ir, bet noteikti ne eksperti. Nav doma braukt Gauja XXL režīmā, bet mierīgā garā nolaist lejā 10- 14 dienu garumā. Ja tā var teikt - nosacīti atpūtas režīmā (ja ņemam XXL kā piemēru). Doma braukšanai - aprīļa pēdējā nedēļa un maija pirmā nedēļa.'Lūdzu jūs padalīties ar pieredzi un konstruktīvāk atbildēm.
Jautājumi:
1. Aprīļa pēdējā nedēļā Vidzemes augstienē ezeri un Hes'i ir caurbraucami (ledus uz ezeriem)? Es saprotu, ka populāra atbilde būs - atkarīgs, kāds pavasaris! Tāpēc jautāju - jūsu pieredze!?
2. Vai aprīļa beigās varētu būt iespējams sākt no Zobola ezera? der arī, ka airi velkas pa krastu, galvenais, lai laiva peld!
3. vai kāds ir bāzis degunu augstāk pa Zobola ezeru? tas pats kas otrajā jautājumā galvenais lai laiva peld! Ja būtu iespējams, tad brauktu no paša Elkas kalna, bet saprotu, ka tas tā nebūs :)
4. Kāda ir Hesu darbība? Kad labāk tur braukt cauri, kad ūdens tiek laists, kad klapē dambi ciet?
5. Mani brīdināja, ka kā neregulārs braucējs, visdrīzāk cietīšu no ĻOTI sāpoša dibena :D Ir kādi ieteikumi?
6. Vispārēji ieteikumi vai laba vēlējumi?
Paldies, ja izlasījāt, vēl lielāks, ja labi atbildējāt!
Kā nopratāt, mērķis ir nobraukt maksimāli garāko iespējamo maršutu, lai gan pašā augštecē tas varētu likties absurti un neprakstiski :) un tomēr...

JR

19.02.2018

10:49

1. būs OK
2. personīgā pieredzē pārbaudītu ziņu nav, bet maz ticams. No Lodesmuižas varētu būt OK. Tur viss ir kompakti; ja uz vietas ir pārliecība par lielu pihājamo spēku, var uzskriet augšā, paskatīties un ka-zi - nobraukt ar.
4. Ir diezgan ticami ka aprīļa beigās HESi strādās +/- nonstopā. Un vispār - lieks jautājums priekš pasākuma "Gauja visā garumā vienā piegājienā"
5. Novokaīna klizma ?
Konceptuāli kanoe ar cieto beņķi laikam labāk nevajag. Ar pīto beņķi - jau labāk. Jūrinieks ar sakarīgu kabīni - pavisam labi. Var apdomāt par viegli piepūstu sēžamspilvenu, kas izlīdzina spiedienu. Kur tādu dabūt un cik ļoti tas saskan ar izvēlēto laivu - mājasdarbs. Ja kas - velošortos ir iestrādāts polsteris.

PL

19.02.2018

11:24

5. Jērāda.

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web