Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Kādam jābūt ūdenstūrismam Latvijā?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..90 | 91..93

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Campo

02.11.2006

13:18

Par 9-upju semināru.
Nu jā, projekts "9 upes Vidzemē" tuvojas finišam un atbalsis par to beidzot ir sasniegušas arī ūdenstūristus... tas nedaudz iezīmē to kā šādi projekti iesākas, bet to kopējā doma jau nav nemaz slikta - ūdenstūrisma infrastruktūra dabū kādu mazu naudiņu no Eiropas fondiem un projekta ietvaros paredzētā un par tās pašas Eiropas naudiņu notiekošā apmācība veicina zinošāku ļaužu pulku nozarē. Kopējais projekta apjoms man nav precīzi zināms, bet tie ir vairāki simti K eiro. Protams, nav ilūziju par šo eiro lietderības koeficientu, bet, aizmirstot par latvisko skaudību, pozitīvs ir viss, kas atšķiras no 0, jo iepriekš nekas tāds nekad nav bijis.
Mēs esam iesaistījušies šajā projektā ar saviem apmācību resursiem un kursu pieredzi un pārņēmām no LU 240 stundu apmācības programmu, kura tad arī šajā rudenī tiek lasīta Alūksnē, Madonā un Valmierā - tūrisma uzņēmējiem un tūrisma specialistiem. Mēs bijām pārsteigti, ka kursu programma, kura tika rakstīta vēl pirms mūsu iesaistīšanās, lielā mērā (neskaitot teorētiskos opusus) kopē Campo iesācēju un grupu vadītāju kursa tēmas. Atsķiras tikai stundu skaits. Tā teikt, negaidīta atzinība! :)
Par pārējo - kas tad vēl tiek darīts? Tiek iekārtotas dažas apmetnes ar galdiem un soliem utt., tiek izdoti informatīie materiāli. Daži no tiem izskatās pēc Lauku ceļotāja maksas konferenč-konserviem, ķipa "kā uztaisīt biznesu laukos", bet ir arī tūristiem noderīgas lietas. Galvenās no tām - maršrutu kartes. Programmā ir karšu bukleti 9 upēm: Gaujai, Salacai, Vaidavai, Rūjai, Pededzei, Aiviekstei, Braslai, Amatai un Tirzai. Tas nekas, ka dažas no šīm upēm ir braucamas tikai ar pirkstu pa karti, kopējā fonā ūdenstūristiem tas ir milzīgs ieguvums. Kartes taisa "Jāņas sēta" un redzētais Aiviekstes buklets (vienīgais gatavais uz šo brīdi) ir tīri jauks. Tiesa, ir aizmirsts koordinātu tīkls kartēs - laikam tiek uzskatīts ka tas ir lieks.
Ja būs interese - turpmāk vēl. Rakstiet un jautājiet!

Valdis

05.11.2006

14:28

Dzirdēju, ka šitās upju kartes būšot bez maksas. Kur tās varēs dabūt?

Campo

05.11.2006

16:54

TICos un droši vien arī pie mums, tiklīdz nodrukāsies.

Igaunis

03.12.2006

16:49

Braucu pār Kauju, un iebraucu Tirsā

Gincha

18.12.2006

01:26

Gribetos atgadinat, ka musu Tevzemite, nav nekada ne kanoe, laivu, nerunajot nemaz pat par smailem paradize... musu zeme ir copetaju zeme.Ja njem laivotajus ( lai neapvainojs ) vinju skaits procentuali butu kauc kur viens pret tukstots copetajiem. Latvija pec pardoto makskjeresana karsu atskaitem ir 200 pari tukstots aktivu makskjeretaju, tas pie ta ka minetas kartes nevajeg pensionariem un berniem lidz 16.
Un ko perk makskjeretaji...protams 80 procentos gadijumu gumijas laivs, sakot no veca laba "Nirok 'cena ap 120-170 Ls, lidz 'Bush 'un lidzigajam laivam,cena no 300 Ls lidz bezgalibai tukstosos.
Ta ka lai ari ka butu, puslis, ir , bus un velreiz bus udens karalis, jebkura izpildijuma.
Un nevajag lielities ar ipasi kajakeru laivu cenam... normala copmanja motors laivai vien maksa pie 1000 Ls, nerunajot par laivu, aprikojumu tai un makskjeresanas piederumiem, licenzem un t.t,... tas ta salidzinasanai, ta teikt viela pardomam.
Un butiba..., atgriezoties pie laivam... nez nju vai tas biski lielaks atrums, un mazaks svars labai upju kanoe Latvijas upes,bus tas lielakais arguments attieciba pret universalu kanoe, kas ir piemerota ij upem, ezeriem, ij copei, ij vienkarsi gimenes priekam.

Gincha

18.12.2006

01:29

Aizmirsu piebilst, gods un slava CAMPO, EZIEM, un viesiem lidzigajiem kas augsta limeni tur upju turisma karogu.

Finks

18.12.2006

08:48

Nē, nē, latvieši nav ne copmaņi, ne ūdenstūristi! Pat ne kalnu slēpotāju tauta!
Latvieši ir mutes brūķētāji un maza, kašķīga un skaudīga tauta!
Ar dažiem ļoti izciliem eksemplāriem! :D

no malas

18.12.2006

10:40

par ko tas viss? Par latviešiem? Kas tad atlliek? Izpirkt Rimi, ziemsvētkos pārēsties un dāvināt viens otram kartona gabaliņus ar salavečiem, eglītēm un... piepūšamām laivām?

JānisR

18.12.2006

13:36

Gincha - topiks ir par ūdenstūrismu, nevis makšķerēšanu. Un par motorenēm ne tik.
Ņe putai božij dar s masļeņicei.

Gincha

19.12.2006

01:55

JanisR ! ! ! !! ! ! !
Nez kas ta ir vairuma sastopams uz tadam upem ka Gauja , Salaca, Venta, Abava, Irbe, oficialas sezonas laika ???
Ja Tu doma ka bariem plust smailes, kanoe... tu loti maldies, massa brauc puslji, un plosti...reta no ires ireta kanoe.
Tada ir patiesiba... a ja kads seit jutas paraks par siem ikdienas 'pūšlotajiem 'lai pastasta par saviem piedzivojumiem Sibirijas, un citviet pasaules dizakajas upes ..., parasti jau izskatas ka tiek panjemta kamjezopingaa stilaa Perdupite pie Smerdeljciema.
Ta ka Jani... nejauc Dieva Davanu paties, ar olu kulteni.
P.S. Nez kad paradisies pirmais atstasts ar bildem , kad kads Friikers-Loosers-Kriikers ar bus nobraucis pa dizenajam Rigas Bastejkalna kaskadem, lidz pat ietekai dizaja Rigas kanala ;-)

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..90 | 91..93

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web