Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Kādam jābūt ūdenstūrismam Latvijā?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..90 | 91..93

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

blondais

12.12.2002

19:46

Vēlreiz pārskatot"" upju klasifikatoru"",secinu-atkritumi krastos ir tur kur iespējama""RELAX TOUR"" Vai kāds kas piedalās šajā diskusijā brauc šos maršrutus??? pilnīgi pieļauju dommu-ka nē.Kā ietekmēt piemēslotājus-relaxtourantus?Un kur šamie dabū ar ko braukt?Vai šamiem ir pūšļi mājā-laikam nē/jo pareizi nekopjot tie tiešām sapūst/TĀTAD tie kas mēslo šajā diskusijā nav sastopami,sastapt tos varētu šajos maršrutos,bet ja tur nebrauc?""ne mana cūka""?-arī nebūs pareizi,Jautājums-Kā PIEDABŪT""PIKNIKOTĀJUS"" ;SAVāKT SAVUS MēSLUS?jautājumi ir, atbildes jārod...

hehehe

14.12.2002

03:58

A: ar jamo jautājumu ir jāuzmācās ūdenstūristu komandai ""VIP"" vai man personiski.:)))
B"": Šmulis ir un paliks šmulis(un visi pārējiie sliktie vārdi) un nekas jamajam nav jādod, pat ne krekls(ja nu vienīgais pa muti).
C: A Tu ko pats nezini? Pajautā vecajiem ūdenstūristiem. Organizācija, maršruti, apmācība, ceļojumi, un viss bla bla bla, kas nav iespējams Latvijas upēs ar kanojiem , jūras kajakiem, jahtām, velosipēdiem, GAZikiem, un līdzīgiem pasākumiem.
UT Latvijā ir vajadzīgs lai cilvēkus ieinteresētu iet tālāk.
Aldara tornis dažiem ir sākums kalniem.
VX ir VX... hehehe .(nekā personiska:))) )
Ūdenstūrisma sacensības ir sākums pārgājieniem... ja ne tagad- tad ar laiku tā būs... .
UM ir UM. Lai cik labi viņi iedomāti būtu, lai cik pārsteidzoši, bet tas ir tāds ecochalenge (ne mani vārdi) pakaļdarinājums Latvijā ar kanoju popularizēšanu.

Dīvaini, kāpēc vispār ir taisīta smaiļu klase?
2003 gada UM vajadzēja taisīt vieglo motorizēto jahtu klasi- viņām buras, dīzeļmotors un riteņi varētu būt komplektācijā. hehehe
UM nav UT kustība, tie ir vieni no machiem( lai cik tas nebūtu smagi Campo)kuros UT kustība virzās uz priekšu.
Maratona pirmsākumus takš zināt kur meklēt...
Tur tikai skrēja- ne peldēja, ne vilka kauko, ne...- tīri 44,... km. Pārējo pielika vēlāk, karaļiem par godu.
Un nu ir laiks mani pagānīt. hehehe

Agris

14.12.2002

14:36

Jautājums (C) nebija man, bet jums pašiem ""hehe = vipvip"" (? vai patiesi), kā arī tiem kas lūko noskaidrot vienīgo pareizo viedokli, jo, lai virzītos uz priekšu, nenāk par skādi saprast kur tā priekša ir! Man prieks, ka hehe tas ir skaidrs, kaut arī definīcija ir visnotaļ savāda - jo uzrakstīts, kaut arī gari, ir ļoti īsi: ""priekša nav pakaļa"", nekā personiska, hahaha :)

hehehe

14.12.2002

17:16

Agris sevi pie mums nepieskaita???
Virzībai vajadzētu būt uz kvalitatīvu inventāru, kvalitatīviem pārgājieniem, dalību sacensībās ārpus LV, informācijas pieejamību un visu pārējo, ko paši vēlētos. Vai ne tā?

Agris

15.12.2002

01:30

Interesanti, pie kā mani pieskaitījāt? :) Ok, nav svarīgi.
Bet par to virzību jau ir konkrēti. Vajag, vajag. Ja kas, es par! Ja kāds ir pret, lai piesakās. Bet tie kas par - kas jums traucē virzībā? :)
Ei jūs no 80.232.181.xx, neslēpiet sveci zem pūra, padalieties ar informāciju par UT sacensībām ārpus LV - kur, kas, kā, ar ko tur sacenšas? Tā teikt info apmaiņas ietvaros būtu baigi forši!

blondais

15.12.2002

12:18

hehehehe-Ja esi braucis karēlijā,tad varbūt esi novērojis ka buras un ratiņi ir ļoooti noderīga lieta,tieši UM atsvaidzina/dažādo/UT sacīkstes-t.i.-slaloms,duršanās,virves un nobrauciens-nesagatavo/vai varbūt neieinteresē/potenciālo ŪDENSTŪRISTU kādam smagākam vai sarežģītākam pārgājienam,bet trīs dienu mauciens noteikti spēj iedvesmot uz vēl interesantākiem un sarežģītākiem mar
šrutiem-tās ir manas domasP.S.lūdzu lasot tekstu izlasīt arī vārdus''varbūt,laikam,u.t.t.''

blondais

15.12.2002

13:13

Bet šis manis iepriekš sacītais NENOZĪMē ka līdzšinējās un nākošās sacīkstes būtu mazāk nozīmīgas un saistošākas parUM.vienkārši dažreiz gribas ko svaigu...

hehehe

15.12.2002

20:20

Nu Krievijā maču ir bez sava gala. Info var pameklēt www.veslo.ru . Viņu saite ir kayak.lv .
Nākamgad plāniņš aizbraukt uz Krievijas atklāto čempi- eh kā to vietu sauca... Nu parakāšos vēlreiz un pateikšu.

Stūrmanis

16.12.2002

18:41

Njā, daži aspekti, kas uzpeld ir pavisam interesanti #:)
Man patika Kristapa komentārs, par masu ietekmi uz vidi! Lielā mērā tas ir un vietām drīz būs aktuāli arī Latvijā #:(
Par to kurš ir laivotājs un kurš UT, nudien nezinu. Var jau baigi saklasificēt UT - A līga, laivotāji B līga, makšķernieki C - līga, ...vai vajag nezinu, jo nekas nav uniersāls, un cilvēki grūti iekļaujas rāmjos #:(
Par šmuci naktsvietās: Manuprāt kārtīga vieta rosina to kārtīgu arī atstāt!!! Tapēc uzskatu, ka ir par maz uzcelt naksvietās misenes un tad tās gadiem netīrīt - pārmetums/rosinājums pašvaldībām un saimniekiem. Uz daudzām upēm smukas pļaviņas nev nemaz tik daudz un, ja pa vecam mēslus tikai apraks, tad pienāks brīdis,kad, kur cirvi dur, tur mēsli jau priekšā #:(((
Sacenes ir elegants un nepieciešams veids, kā novērtēt sevi #:) Labprātīgs pasākums, kas nenosaka piederību UT kā tādam.
Tobish, domāju, ka valstij vajadzētu rūpēties par vides skārtotību, varbūt pat sodīt šmucētājus, bet aiz rokas katru jau nenoķersi #:((( Savukārt ekipējuma kvalitāte augs līdz ar pirktspēju (ko nevaram ietekmēt) un informētību (ko lielā mērā dara Campo un daudzi citi darboņi gan i-netā, gan ar piemēru).

Campo

16.12.2002

20:03

Stūrmani,
Kā tu dom, cik būtu tādu, kuri būtu ar mieru maksāt par sakoptām apmetnes vietām? Tiem, kas ar reālo situāciju dabā sastopas ir skaidrs, ka no apgalvojumiem ""mēs nepiemēslojam"" ir maza jēga, jo ne visus noķersi un ne visiem paprasīsi, bet mēsli krājas. Pārējais ir emocijas. Bet tiklīdz piemin naudu, tā viedoklis ""moja hata s kraju"" sāk dominēt. Lieki piebilst, ka vietu sakopšana šobrīd ne pārāk rentējas - tāpēc jau neviens neraujas to darīt un mans jautājums ir par to cik vidējais tūrists būtu ar mieru maksāt par to lai viņš varētu atpūsties tīrā vidē (nejaukt ar maksāšanu par savākšanu aiz konkrētā tūrista!)?

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..90 | 91..93

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web