Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Kādam jābūt ūdenstūrismam Latvijā?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..90 | 91..93

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Agris

28.11.2002

15:58

Par to ka ūdenstūrisms Latvijā bija neviens nešaubās. Bet, vai ūdenstūrisms Latvijā ir? Kāds tas ir un vai ir labi tā kā ir? Vai šī lieta ir jāveido no jauna, jāatjauno, jeb tai vienkārši nevajag traucēt? Lūgtum karsējus izteikties!

BLONDAIS

28.11.2002

18:41

ūdenstūrisms Latvijā bija,ir un būs.kā aktīva atpūta uz ūdens.aktīvākie brauca un brauks arī sacīkstēs,/paldies arī campo/dažādu grūtību pārgājienos ar sev pieejamām laivām.popularizēt vajag-/piekrītu J.G./rīkojot interesantas sacīkstes vasarā. TIEM kas brauc pārgājienos Latvijā būtu ļoti noderīga informācija par likumiem,normatīvajiem aktiem/tauvas josla,privātīpašumi,hes darbība,instanču adreses u.c./ varbūt šādu lapaspusi varētu ieviest campo?būtu ļoti noderīgi.

J.G.

28.11.2002

23:59

Ir ir... .Ceru, ka buus arii turpmaak.

Stūrmanis

29.11.2002

15:56

Kārtējais lauciņš, kur bez valsts atbalsta un fiškas par lietu būs grūti #:( Vajadzētu atbalsta politiku, varbūt pat masu mēdijos kādu popularizēšanas kampaņu...
Neskaidru jautājumu ir dikti daudz:Atpūtas/nakts vietu labiekārtošana un uzturēšana kārtībā. Var jau katru reizi krūmos, pļaviņās celt teltis, bet apzinīgo, kas aiz sevis savāc ir palicis gauži maz. Es pat būtu ar mieru maksāt simbolisku maksu nac parkos un rezervātos (Ls 0.3 - 0.5) Bet ja kāds sia-pia vienkārši paziņo, ka kasēs piķi tad gan tā ir maucība! Pie tam nekāda puslīdz sakarīga nedz motvējuma nedz pārdošanas/kontroles mehānisma. Tāpat ar tām tauvas joslām, kuras katrs tulko kā grib #:(
Par to, kurš ir UT, kurš nav negribu spriest, bet gribētos, lai augot dzīves līmenim augtu arī izpratne par UT kā tādu kā arī ekipējuma kvalitāte. Nav svarīgi ar kāda tipa laivu ļautiņš kāpj upē, bet tik un tā ir smieklīgi un žēl skatītiēs, kā brauc Nirokā pa upi un nu nekādi nevar saprast, kapēc baseins ir nevadāms #:(
Skaisti skan vajadzētu veicināt izpratni par UT un laivām, kā to izdarīt? retorika. Domāju ka diskusijām iekš laivas.lv ir jēga, jo ceru, ka kāds palasīsies un padomās, kādu laivu un priekš kam pirkst...

hehe

30.11.2002

01:08

Nu par to valsts atbalstu un reklaamas kampanju...hehehe.*:)

Stūrmanis

02.12.2002

15:10

Nesatraucies, neesmu naivuma kalngals, bet jautājums bija kādam vajadzētu būt #:) Daudzās vālstīs ir tūrisma ministrijas, vai citas organizācijas, kas ar tūrismu nodarbojas, ko dara Latvijas tūrisma padome nudien nezinu, bet pamatā ar deķīša vilkšanu dažādos virziernos #:( ( ( (( gribētos, lai tā nav...

ww

02.12.2002

19:42

To Stūrmanim.
Latvijas tūrisma padome, kā uzzināju no imterneta, ir darbojusies 1993-1998 gadā, pēc tam reorganizēta.
Pašlaik VARAM pārraudzībā darbojas Tūrisma attīstības valsts aģentūra, kas ir tūrisma fonda turētāja. Šai aģentūrai ir citi mērķi, nevis konkrēti ūdentūrisma attīstīšana.
Domāju, ka ūdenstūrisms tīri labi var eksistēt arī bez vadības ""no augšas"". Bet attīstīsies tas tikai tad, kad celsies dzīves līmenis, un visi, kuri gribēs, nopirkt labu inventāru, nevis aizstāvēt kaut kādus 70-gados tapušus pūšļus...
(P.S. Agrim atzīstos, ka esmu no bērnu ex-airēšanas sporta skolas..., tāpēc šis viedoklis nav par pilnu ņemams)

Agris

03.12.2002

14:37

To ww:
Vai Tu gribi par to parunāt? :)

ww

03.12.2002

19:39

To Agrim:
Tu jau pāris reižu salīdzinājis ūdenstūrismu ar kalnu slēpošanu, tāpēc liekas, ka esi par pēdējo labi informēts, un varam turpināt.
Tu izdali komerciālo un sportisko ūdenstūrismu, bet manuprāt, ir perspektīvi tos apvienot, kā kalnu slēpošanā.(Dinastar kauss, Kaķīša kauss...)Vecuma grupas:0-13g.; 14-25g.; 25+ g. Ar dalības maksu ap 3 Ls (bērniem mazāk); 20%- 50% ? naudas balvās un nekādas pārsteiguma balvas. Ja gribi, brauc ar karvinga slēpēm, ja gribi, ar parastām. Ar finālu, kur labākais startē pēdējais un tāpēc ir intriga.
Ja Tu ārpus plānotās piecupes kaut ko uzrīkotu, nedomāju, ka tas būtu garām...
Tikpat muļķīgi, kā strīdi starp pūšļu un smaiļu aizstāvjiem, man liekas ūdentūristu iebildumi par to ka, airēšanas sporta skolu (ex- un )audzēkņiem nav ko meklēt ūdentūrismā. Treneris mums ir mācījis, ka, kad izaugsim, kļūsim par labiem ūdentūristiem, bet vecāki par laimi nav šausminājušies, ka visi ūdenstūristi ir dzērāji...
Campo varētu izmantot savu inventāru, organizējot mačus visu sen aizmirstajiem buru ūdentūristiem, kuri kādreiz sacentās Ozolnieku ūdenkrātuvē, bet tagad vienatnē kuģo pa Rīgas jūras līci uz Roņu salu.

Agris

03.12.2002

20:22

Cilvēks domā, dievs dara. Ne visu, ko gribas, iespējams realizēt un tie, kas dara kaut ko, nevar būt atbildīgi par visu kas nav izdarīts vai pat tikai varētu tikt izdarīts. Vai ne? Vajag darīt - jā vajag. Es par. Kurš pret?
Mēs daram un darīsim arī ārpus piecupes, arī turpmāk un ceru, ka visiem būs labi, jo kāpēc gan citādi kaut ko darīt? Man žēl tos, kuri domā ka UM mazūdenī šamos ietrieca, lai es varētu noraut niknumu uz izdzīvojušajiem ūdenstūristiem... ir dzirdēta arī tāda versija.
Par sportistu startiem amatieru, lasi tūristu, mačos var diskutēt daudz un viedokļi būs dažādi. Ārzemēs to praktizē ļoti reti, pie mums - no laika gala, jo citādi dalībnieku pulciņš (vai arī sacīkstes līmenis - kā nu kad) sanāk paknaps. Tiesa, 80-tajos, ex-sportisti startēja t.s. meistareņu klasē (pamatā) un citās kaislībās neiesaistījās. Domāju arī tagad dalībnieki pēc diplomu saņemšanas ātri pārdala vietu kārtību kāda tā būtu, ja būtu vai nebūtu... Līdz ar to - kādi ir noteikumi (nolikums) pēc tādiem jāspēlē un ambīcijas aizmirstot, sports tikai iegūst. Kā ir pareizi, neņemos apgalvot, bet ceru ka man ir tiesības uz savu viedokli :), kuru ļoti īsi varētu formulēt sekojoši: ūdenstūrisms un tūrisma tehnikas, slaloma, maratona utt. sacensības nav viens un tas pats! Ja pirmais, visticamāk, ietver pārējos elementus, tad pretējiem secinājumiem nav pamata. Tāpēc aicinu man nepiekarināt apgalvojumus radoši paplašinātos formulējumos, kuri oriģinālā patapināti no šaura konteksta pavisam citā sakarā.
Es aicinātu izbegt personīgos uzbraucienus, bet atgriezties pie diskusijas tēmas, kura apriori neparedz iedomātā Agra viedokļa apstrīdēšanu kā vienīgo laika tērēšanas iemeslu - biju nolēmis forumu netraucēt vismaz līdz 20 replikai... bet, tik dēļ Jums, ww , dēļ Jums :)

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..90 | 91..93

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web