Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Jāņrāmis (Cēsis)-Sigulda

Komentāri

 

1..9

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Odziņa

15.07.2005

16:30

Sveiki! Vai kāds var pastāstīt par piedzīvojumiem Gaujas posmā Jāņrāmis (Cēsis)-Sigulda??? Plānoju braucienu 8 cilvēkiem. Paldies jau iepriekš!!! BAIBA

Gunars

18.07.2005

08:32

Braucām šo posmu (gan no Raunas ietekas) tikpat karstā vasarā kā šī, pēc ilgstoša sausuma perioda. Ūdens - vardei līdz ceļiem. Alus krājumi divām dienām beidzās jau sestdienas vidū, gājām no Jāņarāmja uz Ninieri pakaļ. Bijām domājuši pirmās dienas vakarā tilkt līdz Amatai - bet nakšņojām pie Strīķupes (šausmīgi daudz ērču bija, bet līdz Kalējalai ir vērts aizstaigāt) un braucienu Siguldas vietā beidzām pie Raiskuma tilta.

JānisR

18.07.2005

08:57

piedzīvojums - tas ir tad, kad neiet kā plānots IMHO. Pārējais ir plānotas darbības. Nu, un neplānotas izdarības pamatā ir atkarīgas no jums pašiem. Tātad (atmetot ārējos apstākļus) - kādi paši, tādi piedzīvojumi.

JānisR

18.07.2005

08:59

āa, vai tik nav tā ka upmalas zagļi pa naktīm mēdz uzdarboties.

Odziņa

18.07.2005

09:24

Vai ir kādas zināmas nometnes vietas, kur dzirdēts par zagļu darbībām???

Finks

18.07.2005

10:31

Sensenos laikos (laikam tas bija 1992. gads) šajā posmā pārdzīvojām kolosālu negaisu un kaut kur šajā posmā pamanījās viena laiva apgāzties. Rezultāts - tika pakāsta 4-vietīga telts. Un ne jau brezentene, bet 2-kartīga, krutā telts, kas tajā laikā vēl bija retums :)
Ak jā, un pirms tam mūs kolosāli apzaga apmetnes vietā pie Lodes. Aiztiepa pāris somas un lielo paikas maisu, jo mēs tajā laikā kā tādi medņi aurojām "riesta dziesmas" un nedzirdējam, kas apkārt notiek.
Un braucot majās no Siguldas salūza vilciens. Dabūjām gaidīt nakošo vilcienu. Un mūsu grupas biedrs pamanījās vilcienā skaļi sākt bļaut: "Ja viņam nedošot ēst, viņš sākšot nagus grauzt". Un drīz vien atradās kaut kādam tantukam baltmaize!!:) Visumā - labs "plosta" brauciens bija :)

Anete

19.07.2005

09:21

Aga, pie Lodes (apmetnē "Grīviņi") zog acis no pieres laukā. Ja tur apmetas, tad nakts dežūras ir obligāts pasākums, ne formalitāte. Ar laivas piesiešanu pie kājas nepietiek, ja gribēs, aizstieps ar visu kāju :)

Thur

19.07.2005

16:48

Tauta runa ka visu Lodes iedzivotaju nacionala nodarbe, un iztikas nodrosinasna ir udensturistu apzagsana, otra tada populara vieta ir apmetne pie Braslas ietekas Gauja, arri Tur ir jauzmanas. Katra zina, ja ir iespeja, es izvairos gulet oficialajas apmetnes, kas protams nav atlauts GNP teritorija. ZB netiriba, dzeraji, aurotaji un citi sezonas laika noveroti elementi.

Campo

04.06.2007

18:53

Vēsture atkārtojas. Zog un demolē arī šogad. Vieta, kas šoreiz kļuvusi kādam nemīlama, saucas "Jāņarāmis". Nu nevajag tur parkot auto uz brauciena laiku... priekš tam ir Sigulda, Cēsis un pat Līgatnē ir labāk - vismaz prāmnieks blakus. Arī mājas "Ķienes" pie Jāņarāmja ir gana laba vieta - saimnieki vienmēr ir ar mieru pieskatīt kādu auto - tikai tik jāizdara ka pārsimts metru jāaiziet un jāparunā. Nu nevajag taupīt uz šādām lietām un atstāt auto mežā. Bēdu leja pēc tam :(

 

1..9

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web