Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Kajaku video

Komentāri

 

1..10 | 11..13

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

martines

21.07.2008

09:34

Ja tā kārtīgi ieskatītos, tad redzētu, ka DVD Celmiņa izpildījumā arī ir taisīts no ši paša MPEG1 materiāla, attiecīgi bildei iedodam nokačāt līdzi nieka liekus 120MB..
2. MPEG2 ir visai mazpoulārs kodeks kuru pārsvarā izmanto DVD/SVCD filmu plāceņos, bet visai reti datoros. Attiecīgi - nafig tādu vajag izmantot.
3. Negribas jau cilvēkiem entuziasmu graut, bet tomēr būtu labi pirms ko darīt, painteresēties par digitālo video formātiem, palūrēt kā tiek taisīti un ir jātaisa I-neta videi paredzēti video portāli. Nekur nevajadzīgi FLAShi nav vis sākumā, bet tikai filmu rādīšanai, pārējais ir tīrs HTML/XML/JS (viss tikai, lai cilvēkiem nav jāčakarējas - man nerāda ir populārākais). Par tēmu uzmet aci kaut vai ww-video.ru , playak.tv , nemaz nerunāsim par youtube, vai myspace, u.tml.
p.s. Cerams nevienu neapvainoju un doma/kritika ir norijama.

freeriderzLv

23.07.2008

21:55

Paldies par viedokli! Cik cilvēku, tik viedokļu. btw, DVD Celmiņa izpildījumā??? Tas konkrētais par kuru es runāju, arī ir manis paša taisīts, tikai es neatceros, kura filma bij kādā formātā. Drīzumā pārlikšu orģinālo failu.
Un par video portāliem - nez vai kāds no mums bija dzirdējis par tādu youtube, pirms tur tika kādi pāris tūkstoši video ielikti. Būtu interesanti parakt, kā, piemēram, tas pats youtube sākās... Protams, tas ir tas, uz ko man tiekties, bet pagaidām kā ir tā ir.

Dobrič

24.07.2008

11:08

Ja nemaldos, Youtube sākās ar Dženetas Džeksones plikā pupa izšļukšanas no dekoltē žņaugiem video ievietošanu netā uz noskatīšanos. Esot aizgājis uz urrā arī bez pāris tūkstošiem:)

 

1..10 | 11..13

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web