Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Vajadzga konsultācija

Komentāri

 

1..10 | 11..14

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

JānisR

28.04.2008

09:06

pareizi. Un rumba ir - 50km gluds ūdens, tad 100m rumba un atkal 50km gluds. Flatvateri jau bildēs nerāda.

J.A.

29.05.2008

23:41

Vai izdomājāt, kādu tehnoloģiju pielietot, lai izvadātu savus velosipēdus 28 km garajā distancē pa ezeriem Jūsu Kandalakšas mačā? Uzsiesiet uz Ziemeļzvaigznes klāja (brrr...), piesiesiet zem ķīla, vai vilksiet uz piepūšama matracīša pakaļ laivai?

guntars

02.06.2008

23:23

puiši neminēja, ka ar vienu un to pašu laivu nāksies braukt pa ezeriem 46km, transportēt 28km divus velosipēdus pa tiem pašiem ezeriem, būs jāveic 8km nobrauciens pa 2-3kategorijas upi (divās vietās obligāta izlūkošana), kā arī vēl noslēgumā jābrauc 25 km pa jūru (vējš).
JA viedoklis par northstar nemaz nav tik slikts, bet tad velosipēdi laikam tiešām jāved uz matracīšiem :) Nevar ņemt parastos matračus tur jāmeklē īpaši biezie. Redzēju vienu cerīgu modeli kādā NettoSportā. Padārgs un relatīvi smags, bet šādiem mērķiem varbūt noder. Sevišķi ja negribas pakāst velo :)
Krievi piedāvā Marinka-2 (http://www.fmk.ru/kayaks/marinka_2/)
Ja eksperti uzskata, ka ātruma ziņā būtiskas starpības starp piem northstar un marinka-2 nav, tad no loģistikas viedokļa maybe labāk ņemt marinku uz nomu (ja vēl ir). Aizvedīs un atvedīs. Nebūs jāsargā sava laiva lai kāds nenosper. Protams velo transportēšanas problēmu tas neatrisina. Var jau būt ka tādā saliekamajā smailē var iedabūt velo daudzmaz veikli izjauktā veidā. Gan jau ir radoši risinājumi - riteņus piem. var stiprināt pie muguras mugursomas vietā :) galvenais rāmi iedabūt k-kur iekšā. Overi taisīt šādā konfigurācijā gan nebūtu vēlams.

Atvars

03.06.2008

13:40

<<eksperti uzskata, ka ātruma ziņā būtiskas starpības starp piem northstar un marinka-2 nav>>
Ups! Nonsenss! Marinka ir "mīkstā" laiva ar plakanu dibenu, īsāka un platāka par "cieto" Northstar. Tas, ka pēdējā ir smagāka, neko daudz neiespaido.

 

1..10 | 11..14

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web