Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Man citas zemes nevajag,jo man ir Gaujmala...

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..49

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Vinijs

18.03.2008

17:42

"Cepuri nost" wischuka organizētajiem laivu atpūtas braucieniem! Jauku laiku un labu garastāvokli vasaras braucienā! Švasar laikam Gaujas augšdaļā peldināsi padsmitos "Taimeņus"???

wischuks

18.03.2008

19:27

Paldies par vēlējumu.Nu braucēju jau būs gana...

Vinijs

20.03.2008

10:44

Laikam jau tas ir draugu un ģimeņu atpūtas brauciens!Pirms paris gadiem žurnālā MMD bija jauks apraksts par ģimeņu laivošanu ar kādām 25 laivām viena grupā. Vai tas nebija par jums?

wischuks

20.03.2008

12:55

Jā tas tiešām tā bija un joprojām arī turpinās.
Raksts,precīzāk jāsaka raksti ir bijuši vairāki un paša vien rakstīti.Bija arī apraksti par maršrutiem,domāti tiem kas ceļošanu pa upēm sākuši nesen,ar visai sīku atstātu par lietām un vietām,kas atrodas krastos,lai braucot un atpazīstot norādītos redzamos orientierus varētu fiksēt atrašanās vietu.Arī laiki bija burtiski pa minūtēm.

Vinijs

22.03.2008

16:33

Atceroties tavu rakstu rodas jautājums:"Kā tik liels laivotāju pulks kopā ceļojot var vienlaicīgi,sakārtoties braucienam,ieturēt brokastis un vakariņas,laivojot upē kādu no braucējiem nepazaudēt,kur nu vēl dažādu paaudžu saderība un saskaņa,katrs taču ir personība ar savu raksturu un prasībām?"

wischuks

23.03.2008

08:26

Par to visi brīnas,bet mums tas liekas pats par sevi saprotams,ka viss ir normāli,forši,operatīvi.Problēmu nav pilnīgi ne ar ko,bet laikam tas ir garš stāsts,lai to stāstītu šeit...

Vinijs

24.03.2008

00:21

Bet wischuk,saki lūdzu kā laivošanā sadzīvo divas paaudzes;vecāki un jūsu bērni?Jums taču ir dažādas intereses,citāds dienas režīms,protams katra paaudze fano par savu mūziku,vai vieni otriem netraucējiet? Un starp mums runājot;"Vai vakara blāzmu pavadiet pie viena ugunskura?

wischuks

24.03.2008

01:23

Protams ir jau dažādi uzkati,bet pamatu pamatos viss notiek kopistiski.Tas atkarīgs,kā noorganizē.Pa dienu protams veicot nozīmēto maršrutu sadalamies,jaunieši vairāk turas kopā,protams arī atraujas no visas kompānijas,bet viņiem zināma vieta,kur jābāzējas nākošajai naktij,vai ir norāde,kur sagaidīt pārējos,zinošos.Lielais vairums vairākkārtīgi dienas gaitā(parasti apmēram 20-25 km)protams viens otru apdzenot pamainās.Nu un divi galvenie balsti allaž makšķerēdami un arī remontbrigādi atdarinot velkas nopakaļus.Kad esam krastā,tad ticiet vai ne,bet stundas laikā ir gatavas visas teltis,sagādāta malka un pats interesantākais gatavas vakariņas visiem 30 līdz 50 dalībniekiem.Tradicionāli divi spaiņi ar kartupeļu biezputru,kur iejaukti katrā spainī 12 tušoņi.Visam klāt mazākais trīs veidu salāti,plus samizoti sīpoli,ķiploki un attaisīti stiprie pipariņi.Pēc vakariņām līdz kafijai,tējai vai ceptajām zivīm visādi.Ko nu kurš,ja sporto tad visi kopā,ja ne tad tusē grupiņās.Protams ir makšķernieki utt.,utt.
Pa visiem gadiem kopš 1976,jāatdzīst ir bijis viens brauciens,kad bez ierastās kompānijas jauniešiem līdzi vēl bija draugi,kas protams vēlējās uzvesties savādāk,bet nekas.Viss nostājās savās vietās...
Protams muzikālās vēlmes arī atšķirīgas,bet viss notiek tā lai pamatu pamatos viens otram netraucētu.Tradicionali jau tiek sēdēts pie ugunskura un dziedātas tautā populāras dziesmas.Kas nevēlas tie salien vienālielākā teltī ar maģīti vai radio un viss notiek.
Noteikums ir viens,lai netraucē pārējiem,jo ir taču arī mazi bērni,kas pie miera dodas ātrāk,bet svaigais gaiss viņiem arī piepalīdz gulēt diezgan ciešos miedziņos.
Pamatideja-nav jau problēmu,ja kādam nav pa prātam,tad lūdzu brauciet,organizējiet,domājiet paši,ja ne tad dzīvosim tā,kā nosaka kolektīvs.
Un cik rāda pieredze nevienam no mūsu jauniešiem nav vēlēšanās to darīt pašiem,bez vecajiem bukiem.Un ja jau tā,tad tikai un vienīgi ar cieņu vienam pret otru,bet protams pēc jau sen apgūtam tradicijām.

wischuks

24.03.2008

11:30

Vispār interesanti.Kas ir Wischuks zinam mēs abi,bet kas ir Vinijs zin tikai viens no mums.Vai nav bijis arī viens kopistisks brauciens pa Salacu?

Zaķene

25.03.2008

08:57

Atceros SENOS laikus, kad "ap" laivošanu VISI bija "vienādi" - bez naudasmaka biezuma, vecuma, ieņemamā amata utt. Galvenais - darboties - ne traucējot, bet palīdzot apkārtējiem. "Bars" izveidojas raibu raibais, tad galvenais - ko kurš prot un var izdarīt citu labā. VISI taču ir braukuši ATPŪSTIES no ikdienas! PRIEKS, ka tradīcijas nav zudušas!
P.S. Vēl arvien man apkārt tie IR vairumā - tikai tagad ieguvuši nosaukumu "pārgājienu cilvēki" :>)))

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..49

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web