Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

100 jauni mazie HESi

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..38

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Campo

28.02.2008

10:34

MārisT jau aktualizēja šo tēmu vakar, tomēr uzskatu par nepieciešamu izcelt šo tēmu virspusē.
Ņemot vērā, ka esošā marionešu valdība mazo upju problēmas spēj risināt tikai savtīgas izvāverošanas virzienā, un t.s. Zaļā partija ir noslīkusi ZZS mēslos, nez vai būs kāds kas par šo jautājumu iestāsies Latvijas interesēs. Paldies makšķerniekiem, kuri jau paspējuši noprotestēt to, ko pārējie vēl tikai uzzina no ziņām... (atliek secināt, ka viņi savā organizācijā ir tālu priekšā citiem dabas mīļiem un arī tuvāk pie varas), tomēr aicinu izteikt viedokļus par veidiem kā varētu iespaidot HES būves plānu realizēšanu.
Campo apņemas neizdot varas iestādēm dusmīgu komentāru rakstītājus un HESu spridzināšanas akciju organizētājus.

vaiders

28.02.2008

11:36

Mums visiem jāsaprot, ka mazie hesi būs, tomēr varam samazināt to skaitu un nepieļaut to būvniecību vietās, kur tie nav! galvenais ierocis, ar ko cīnīties, varētu būt upju straujteces, jo tās ir upes vietas ar visbagātāko, dažādāko floru un faunu, nereti ar dažādām aizsargājamām sugām. tieši tādēļ, apsekojot upes, kuras paredzētas bojāejai un uzrādot šos īpašos biotopus varētu aizliegt vismaz daļu hess būvju!

līdzjutējs

28.02.2008

11:38

Jā, jā - mazie hesi ir, tur bez dinamīta nekā, bet jaunajā ziņā ir stāsts par vēl 100 JAUNIEM HESiem!

Če

28.02.2008

12:07

Vajag diskreditēt visu ideju, atcerieties atmoda sākās ar ideju par HES uz Daugavas.
Vajag diskreditēt idejas ekonomiskos pamatus, jebkādu idejas lietderību un visus cilvēkus kas jebkādā veidā ir iesaistīti šo projektu bīdīšanā. Lai to izdarītu:
1.jābūt skaidrībai kas notiek uz vietas, kuras upes taisās būvēt, kas šo ideju atbalsta utt.
2.Jābūt skaidriem zaudējumiem, konkrētiem, ko HES būve konkrētajā vietā nodarīs, lai tos var momentā celt gaisā. Kurš pirmais pasaka tam taisnība!
3.Jābūt skaidrībai par likumdošanu, pilnīgi noteikti tiks pārkāpti, kādi normatīvie akti.
4.Personā lijas, kā likums šādos projektos iesaistās interesantas personā lijas, kuras nevēlās papildus uzmanību sev. Tādēļ vajag radīt situāciju, kad viņiem un viņu biznesa partneriem, tiek pievērsta papildus uzmanība. Nekādā gadījumā neļaut kaut ko IZDARĪT PAKLUSO.
5.Ideāli būtu izveidot savu medīju, piemēram interneta lapu, kurā būtu informācija par to cik labi ir dzīvot bez HES. Un cik slikti ir ar HES, šajā medijā varētu uzkrāt informāciju par HES bīdītāju cūcībām. Ik pa laikam medijos vajadzētu būt raidījumam, rakstam par to cik HES ir slikti un protams arī par visām “cūcībām”, kuras HES bīdītāji savas dzīves laikā ir izdarījuši.
6.Taisīt boikotēšanas un melnā PR akcijas pret uzņēmumiem, kas to atbalsta, piemēram bankām, būvmateriālu firmām utt
7.Visiem ir jāzina, ka šie projekti ir neefektīvi, nedod nekādu labumu sabiedrībai, nerada papildus darba vietas, rada milzīgus nenovēršamus zaudējumus videi, HES projekti pēc savas dabas ir koruptīvi, tajos ir iesaisitīti pedofīli, narkomāni, sektanti un bandīti. Ka nav šaubas, ka ne no HES ne no citiem uzņēmumiem šis biznesmenis nemaksā nodokļus.

Anete

28.02.2008

12:55

Tā kā ekonomiskais aspekts ir teju vienīgais, uz ko reāli kāds reaģē, tad ir jāizdara kopsavilkums par mazo HESu ekonomisko absurdu - darba vietas nerada, tūrisma industrijai kaitē, elektrību ražo neadekvāti maz u.tml.
+ izteiksmīgākās bildes no mazo HESu sapostītajām vietām, sabiedriskā kontrole par to, cik ļoti īpašnieki ievēro sanitārās caurplūdes, biologu atzinumi un tādā garā. Faktiski - varētu vienoties par kādu sliktāko piemēru, vēlams tādu, kam apakšā ir oranžas personālijas (piemēram, Kalvīša sievai pieder daļas Braslas HESā, pati kaut kādā sieviešžurnālā izpļāpājās) un saorganizēt īpašu mediju uzmanību. Diena diezi vai parakstītos, bet kaut kāds DeFacto un (primāri) Vides Fakti noteikti.

mja

28.02.2008

16:40

Cik atceros iepriekšējo HESu kampaņas aktīvistam Rolandam Lebusam par visa augstāk minētā piesaukšanu sāka pienākt fiziski draudi. Un tad arī viss noklusa...

Raimonds

28.02.2008

16:50

Vides fakti pūš tajā stabulē, kas kāpostu maksā - tā nav komerciāla organizācija, bet pie fondu pupa pieaugusi piepe. Ja maksātājiem tas būs izdevīgi politiskā spēlē un tie piekritīs, tad būs sižetiņš. Cerēsim.

R

29.02.2008

00:33

Vēcā tēma...ja laivotājiem būtu oficiāls statuss (SO, biedrība utml.), tad arī šādus jautājumus ietekmēt būtu vieglāk. Tad arī iespējams dažādu jautājumu ietekmēšanai oficiāli kooperēties ar citām sabiedriskām organizācijām, kautko pieprasīt utml. Savukārt marionetēm ir pienākums tikties ar sabiedriskajām organizācijām...
Savukārt ja cīnās tikai atsevišķi cilvēki bez organizācijas, tad to var salīdzināt vienīgi ar Dona Kihota uzņēmību un spēkošanos ar dzirnavām, kas nedos vēlamo rezultātu...

Pēteris

29.02.2008

08:38

Kāds naivums :D It kā pareizi, bet kurš tad ir dzirdējis, ka no apvienību purkšķiem kas mainās?

R

29.02.2008

10:42

Delna ;D

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..38

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web