Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Polija, Čehija 2008 Maija sākums.

Komentāri

 

1..10 | 11..19

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

vaiders

25.02.2008

10:49

negribu apvainot, bet vai Gundar Tu maz saproti par ko Tu runā?

Agris

25.02.2008

10:57

Dzīvosim draudzīgi, Latvija ir maza. Nav tā, ka Gundars neko nezina un visi pārējie baigie profi. Kāda kritika palīdzēs koncentrēties un nav jāuztver slimīgi. Diskusiju kritikai nav jābūt ne konstruktīvai ne profesionālai - tāda kāda ir - tāda ir, raksta visi.
Tad kad Miks būs pabijis poļos, tad varēs pastāstīt arī citiem un ceru, ka viņam atradīsies arī kompānija. Tas ir vērtējami ļoti pozitīvi. Citādi ar pirkstu pa karti no vienas puses un slalomistu atmiņām no otras puses sanāk tikai tāds latvisks kašķis.

Inese

25.02.2008

11:49

Nu negribu piekrist, Agri, ka diskusiju kritikai nevajag būt konstruktīvai, ne profesionālai.
Tad jau sanāk, ka es varu te uzrakstīt sazin kādas riebeklības, jo man tā vienkārši gribas uzrakstīt.
Tieši ieraksti, kuri nav balstīti uz konstruktīvismu un pamatotu kritiku ir tie, kas cilvēkus atgrūž no savu plānu nodošanas plašākai apspriedei te laivas.lv diskusijās.
Jo riebjas, ka viss uzreiz tiek apriets.
.
Ja Gundars ir braucis Mika minētās upes, daudz patīkamāk būtu lasīt informāciju par šīm upēm, par potenciāli bīstamām vietām, par posmiem, kas ieteicamāk braukt utt.

Campo

25.02.2008

12:18

Mēs nevaram ietekmēt komentāru saturu tāpat kā to nevar ne delfi, ne apollo ne vēl kādi citi. Tās ir latviskās tradīcijas, kur katram sava patiesības ministrija un personīgs uzbrauciens - bezspēka izpausme. Bet, vispār, var jau pierast. Ja esam par kaut ko pārliecināti, tad "kaķa lāsti debesīs nekāps" un otrādi - nedrošiem tiks pēc pilnas skalas. Izrādīsi vājumu, gaidi komentārus... :)
Tomēr, rakstīt vajag, jo citādi neviens neuzzin ka ir arī citi viedokļi. Es to tā arī saprotu - Mikam vajag kompāniju un viņš raksta par plānu. Manuprāt sausais atlikums ir pieteikušies līdzbraucēji, bet viss pārējais ir palasīšanai darba starplaikos. Bet kur būtu braucēji, ja Miks nerakstītu?

Inese

05.05.2008

15:17

Nupat atgriezāmies no brauciena. Tika braukta Polijas Bialka, tās pieteka Jarovina un Slovākijas Bela. Mēģināsim laika gaitā sacakināt kopā informāciju par pašām upēm un apkārtējo infrastruktūru. Īsumā - ļoti skaistas, mazas upītes. Pārsvarā II-III kategorija. Ieteicams brauciena mērķis kajakeriem, kam vēl negribas lielos bāzienus, bet gribas pabraukāt "for fun", bet tajā pašā laikā ar mazliet asumiņu.

Agnija

08.05.2008

12:26

Var apskatit bildes.

travelzone.lv

13.05.2008

12:16

kam ir sis upes apraksti latviesu valoda, vai kada informacija?

Inese

13.05.2008

12:53

Cik zinu, tādu tipisku upju lociju latviešu valodā nav.
Te es uztaisīju tādu kopsavilkumu par pašu pasākumu:
http://www.laivas.lv/temas/piedzivojumi/186379/
Ja nu interesē kaut kas sīkāk, var sakontaktēties.
Upes gan ir tipiskas pavasara upes, kad kalnos kūst sniegs. Citos gadalaikos braucamas tikai pēc lielām lietusgāzēm un ar īslaicīgi.

travelzone.lv

14.05.2008

09:44

butu forsi, nakosgad mes braucam uz to pusi, tad varetu panemt laivu un pavizinaties ... vari uz mailu nosutit infu ?

 

1..10 | 11..19

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web