Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Abavas augštece

Komentāri

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

atis

23.01.2008

18:25

Man ir doma pavasarī, kad vairāk ūdens būs pamocīt Abavas augšteci. Pēc kartēm un pieejamajiem upju aprakstiem gan nevar, kur Abava īsti sākas...vai nav kāds braucis pa šiem apvidiem un nevar pastāstīt, kurā mirklī svētupe paliek braucama - tb kanoe vai kajaka platums kļūst lielāks par upes platumu.

Agris

24.01.2008

09:23

Droši - no Sātiem, kur tilts ie pāri. Pie laba ūdens pirmos 10km labs brauciens, faktiski līdz Pūrei, pēc tam nekā vairs nav.

Dobrič

24.01.2008

12:34

Vētrainajos jaunības gados (1996?) braucām vasarā ar PSN no Irlavas un neko - pa 2,5 dienām tikām līdz Jaunsātu tiltam, par spīti dažiem apnesieniem. Maz ko atceros, bet, cik atceros, visur riņķī bija meldru mežs un, kad bija jāiesmeļ ūdens uzdzeramajam, blakus peldēja govs ķeskas un neganti smirdēja:) Viennozīmīgi trakākais pasākums manā laivotāja biogrāfijā.
Jākobsona kungs ar domubiedriem savā cauri Latvijai airējienā esot maucis jau no Vaskiem, t.sk. ar smaili. Esot kaut kādi hesi tur upi piesmējuši, bet pavasarī var mēģināt.

Gundars

25.01.2008

13:08

Pie Irlavas jau ir liela smuka upe. Ja grib extrēmu, droši jātēmē augstāk

atis

25.01.2008

13:45

Paldies par padomiem! Laikam sākšu kaut kur Lestenes purvos, ja jau grāvis, kas nosaukts Abavas vārdā tur ir iezīmēts, gan jau varēs izbraukt.

Edmunds R

25.01.2008

21:30

Vēlu veiksmi, un pie viena - lūdzu, pēc tam padalies iespaidos!

RX

25.01.2008

22:20

Pilnīgi droši var braukt no Lestenes purviem. Pats esmu braucis no Viesatas ietekas. Grāvis sākumā gan ir, bet no Irlavas jau gana labi. Apnesienu nav daudz, 1 hes un pāris ozolu. Braucu ar kanoe maija brīvdienās 4 dienās līdz Ventai mierīgā garā.

Veinemeinens

26.01.2008

02:12

Atim labas idejas - apceļot Tēvzemi - tuvāk upju avotiem!
1989. gadā vēl LPSR Jauno Tūristu stacijas ūdenstūrisma pulciņā, Abava ar Amulu pret straumi un pa Imulu lejup bija man pirmais kategorijas brauciens - ar pūšļiem - sākām irties no Vaskiem jeb Tukuma - Jaunpils ceļa!
Tātad mazliet aiz Viesatas ietekas - tā to arī augstā ūdens līmenī iesaka hrestomātiskais Ints Lukss "Ar laivu Latvijas ūdeņos".
Mēs to gan darījām vasarā un jauniešiem bez steigas līdz Nabes ezeriem ar tūristiskām pamācībām un krietnām nometnēm (kā arī jau tad tievo koku/zaru izzāģēšanas, kam tagad esmu pieķēries nopietnāk ;) mēs veicām laivojienu aptuveni nedēļas laikā - garajās vasaras dienās to visu pieveicām uz UH-ahoj!.
Tā kā mierīgi, ja grib - patiešām visu Abavu, tad tā pēc kartes iztek no Lestenes ezera, nevis purviem (no turienes gan ezerā ietek vismaz 2 upelītes, nesot jau leģionāru kapu atmiņas).
Sākums protams bija meldrains un vietām grāvjains!
Savukārt posmā no Pūres līdz Kandavai - atmiņā palikusi vēlāku gadu talka, kurā braucot ar kanoe floti - izcēlām četras lielās traktora riepas un divas kanoe ar metāla, plastmasas un maluzvejnieku rīkiem - uh bija gandarījums.
Tāpat kā starp Kandavu un Sabili "besis" jo upē tā līkumo, ka liekās jau ka vienu un to pašu kalnu redzi četras reizes :)
Uh, manas atmiņas ...
un savulaik "Campo" apsaimniekotas ūdenstūristu apmetnes un sagatavotas kartes mums visiem par prieku!

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web