Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Campo lapas perspektīvas

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..33

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

atis

31.12.2007

11:52

Nezinu vai ar komentēšanu maršrutiem kaut kāds milzīgs uzlabojums būs. Visi jau slinki un noņemties ar kļūdu meklēšanu un pamatīgu uzlabošanu atļaujas tikai retais. Protams, tādas piezīmes kā - "šajā naktsmītnē zog" vai arī "te veikals ir īpaši tuvu" būs, bet neticu, ka kāds pūlēsies, piemēram, ar kilometrāžas labošanu. Vai gps koordināšu vai fotogrāfiju pievienošanu un citām izvirtībām.
Nezinu nevienu tādu īsti veiksmīgu projektu, kur jaunu ziņu pievienošana būtu balstīta tikai uz brīvprātības principiem. Visur ir cilvēki, kuriem maksā naudu par to, ka viņi nodarbojas ar neinteresantāko un laikietilpīgāko datu apstrādi un citiem redaktēšanas darbiem.

Anete

31.12.2007

12:19

Doma par komentāriem pie maršrutu aprakstiem, manuprāt, ir visai gaiša. Protams, slinkums ir vislielākais arguments, bet gan jau salasīsies kādas informācijas kripatas, piemēram, ja cilvēks būs kārtīgi ieberzies, vadoties pēc neaktualizēta apraksta, tad noteikti padalīsies ar šo infomāciju :)
Cik esmu dzirdējusi, tieši autortiesību jautājuma dēļ VX lapā tagad Luksa apraksti atrodami ar grūtībām. Katrā ziņā es arī turpinu vadīties pēc tiem, līdz šim vienmēr ir izdevies saorientēties :)

atis

31.12.2007

14:27

Bet tie apraksti ir kaut kur sastopami drukātā formā? Vai arī tikai atsevišķās brošūrās, tādās kā par Salacu vai Abavu?

Gundars

31.12.2007

15:04

Tā ir tāda slepena grāmatiņa, ar roku rakstīta, un uz valstī vienīgās kopējamās mašīnas pavairota

martines

31.12.2007

20:44

Atim -> "Nezinu nevienu tādu īsti veiksmīgu projektu..."
.
Ir veiksmīgi projekti (protams, ne jau laivošanas sakarā). Kaut vai www.wikipedia.org - katrs ieraksta ko zin un ko māk, protams, neliela cenzūra arī tur piemīt. Uz Wiki dzinēja ir uztaisīti vēl daudz līdzīgu projektu. Varbūt wiki ideju vajag arī maršrutu aprakstos ieviest?

atis

31.12.2007

21:05

vikipēdijai ir samērā liels budžets :) es runāju par kaut ko tādu, kurš balstīts uz pilnīgu brīvprātību

martines

01.01.2008

10:56

Budžets nāk no brīvprātības, komentētājiem taču neko nemaksā.
Tad jau varētu brēkt - ārprāc - Campo mājaslapai apakšā ir BUDŽETS!! (kādam redz' jāstutē serveru, moderatora izdevumi) ... dēļ kā tātad nekāda brīvprātība nevar sanākt...? :o))
Pasaulē ir tūkstošiem entuziastisku atklātā pirmkoda projektu, domāšanu tik vajag mainīt.
Piis & Priecīgu šogadu!

atis

01.01.2008

17:04

nujā, es pārspīlēju. laikam jau wiki formāta apraksti būtu vislabākie. bet cik sapratu, tad Campo versijai būt tikai komentāri, nevis iespēja lietotājiem kaut ko labot pašos aprakstos

Campo

01.01.2008

21:06

Lai tiktu pie satura rediģēšanas, ir nepieciešams budžets..., nu labi - pastāv šāda iespēja arī bez - vajadzīgs tikai piešķirt pieejas tiesības, bet nemaz neesmu noskaņots laist pie labošanas katru svētdienas braucēju, ja saprotat ko domāju. Nu un lai to padarītu pavisam drošu, atkal būs nepieciešams budžets... :)
Ja ir interese nopietni pieslēgties šai nodarbei, dariet zināmu!

Dobrič

02.01.2008

08:49

Laimīgu jauno visiem!
Manuprāt, nav obligāti jālaiž visi pie rediģēšanas, tas novedīs pie tā, ka maldinošas iegūtās informācijas gadījumā galvenais grēkāzis būs bāzes uzturētājs, tobiš Agris. Man patika doma par komentāriem pie upju aprakstiem - pie raksta ar galveno informāciju (garums, kritums, būtiskākie orientieri, piekļūšana/atkļūšana, apmetnes vietas) komentāros pēc aktuāla nobrauciena tiek pierakstīts tajā novērotais (jaunu bīstamu vietu vai orientieru parādīšanās vai veco pazušana, utt.). Komentāros būs redzams autora vārds un, domāju, ka atkarībā no tā, lasītājam būs iespējams izdarīt secinājumus, cik nopietni pret iegūto info attiekties.
Otrs, kas no manas puses būtu pieminams, ir visu maršrutu pārskatamība. Ar Latvijas upēm šajā ziņā problēmu nav, bet nu kaut kāda informācija par ārvalstīs veiktajiem nobraucieniem vai pārgājieniem ir atrodami arhīvā to iesūtīšanas hronoloģiskā secībā gan pasākumu, gan piedzīvojumu, gan ekspedīciju sadaļā, kas apgrūtina attiecīgās upes veai reģiona upju atrašanu. Pozitīvs piemērs atkal ir ex VX, tagad raid.lv piekopto visu upju aprakstu iedalījums pēc reģioniem, kas ir ērti pārskatāms lietotājiem, varbūt arī laivas.lv var vadīties pēc šāda iedalījuma?

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..33

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web