Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Campo lapas perspektīvas

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..33

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Juris

30.12.2007

01:57

Upju braukšana mani saista jau gandrīz trīsdesmit gadus (nu tiešām neatceros kurā gadā tas sākās). Es pats sevi pieskaitītu pie brīvdienu braucējiem, neskatoties uz to mēs (grupas kodols nav mainījies manis minētajā laika posmā) esam braukuši vairāk kā par 50 upēm Latvijā, jādomā, ka kādu gadu no savas dzīves esmu pavadījis uz upes. Vairāk kā apsveicami ir Campo vēlme ne vis tikai reklamēt savus pakalpojumus un pašu izplatīto produkciju, bet pamazām kļūt par visspēcīgāko konsultantu gan maršrutu, gan inventāra jautājumos. Nedaudz no malas skatoties, liekas, ka sadaļa „maršruti” ir aizgājusi vienā virzienā (mazo upju maniak-klasifikatorā), ļoti labi, bet man liekas ka uz vienu kajakistu ir vismaz divdesmit stabilu svētdienieku.
Pārejot, pie lietas, (ierosinājuma) iesaku nopublicēt to pašu veco Luksa pētījumu par Latvijas upēm, bet atļaut pievienot savus komentārus. Paši jūs labāku informāciju par visām Latvijas upēm nesavāksiet, ņemot vērā, ka mazā upe pat piecos gados var mainīties līdz nepazīšanai. Es domāju, ka komentāru sadaļa nebūtu lieka arī maniak-klasifikatoram.
Komentāri atšķirībā no citām vietām, jūsu lapā, tomēr ir jūtami sakarīgi, un ļoti bieži par tēmu.

Gundars

30.12.2007

10:27

Jā, Luksa mašinraksta brošuriņa tiešām ir dikti interesanta. Te jau arī kaut kas no tās ir ņemts. Tāpat, kā agrāk altonas lapā.
Tikai viena nelaime; nav jau kas brauc. Viens kajakists un 20 svētdiennieki:( Latvijā upju vairāk, kā braucēju

Campo

30.12.2007

11:20

Par vienu upi nevar būt ļoti daudz versiju, bet informācija šeit nav no Lukša grāmatas, kas daudzviet vairs neatbilst situācijai HESu un citu iemeslu dēļ - kopš izdošanas ir pagājis ļoti ilgs laiks! Campo maršrutu aprakstos upju tehniskie dati ir mērīti no citiem avotiem, tomēr mūsu apraksti ir tikai dažām, populārākajām upēm un nepretendē uz enciklopēdisku vērību. Iespējams, kaut kur JR mazupju aprakstos Lukša grāmata ir kā pirmavots izmantota, bet arī tur ir veikts apsekošanas darbs, nu jau arī ar "bārdu" - šim materiālam ir kādi 7-8 gadi.
Inta darbs oriģinālā bez izmaiņām kādu brīdi bija publicēts vx lapā, ar autora noteikumu ka informācija tiks aktualizēta, bet aktualizēšanos nemanījām un tagad publikācijas vairs nav. Tomēr piekrītu, ka šim darbam ir hrestomātiska vērtība un tas ir pelnījis labāku likteni. Nezinu kādas ir paša autora ieceres (jo šis ir autortiesību jautājums pirmām kārtām), bet mēs labprāt redzētu Intu par šādas upju aprakstu sadaļas redaktoru. Tomēr esmu skeptisks par tautas vēlmi pēc braucieniem tērēt laiku un padalīties savos novērojumos, piekomentējot un labojot oriģinālus. Doma laba, bet cilvēks pēc dabas ir slinks. To var labi redzēt pēc pirmā komentāra - ir pamanīts, ka mazupju maniakbraucēji ir aktīvi iebraukuši savā nišā, bet tie pārējie, kuru ir 20x vairāk - ko tie? Neko!

Gundars

30.12.2007

11:33

Nu ja, un rezultātā parādās visādi kroplīgi priekšstati par upēm. Piemēram; Ogrē nav ūdens

Campo

30.12.2007

11:36

Nu ja nav, tad jau nevar pateikt ka ir... :)

Juris

30.12.2007

12:04

Par tautas slinkumu, droši vien ir taisnība, bet iespēja vienkārši pievienot savus komentārus nebija ne vx lapā, ne tagad Campo maršrutos.
Aprakstu par visu upi reti kurš spētu izveidot, bet par kādu nobrauktu posmu, kāpēc ne.
Ir jau arī, bez bebru sagāztām upēm, arī tādas maz populāras, kuras varētu iekļaut pat nomas maršrutos, piemēram Viesīte vai Slocene (te gan nezinu ĶNP attieksmi)
Vēl viens jautājums ir par ūdens ziņām, kā pazūd palu ūdens tā pazūd ziņas! Piemēra pēc, pēc kārtīgām lietavām šoruden aizbraucām uz Gulbenes pusi, bet tur izrādijās, ka nav lijis divas nedēļas un no gaidītā ūdens līmeņa nekā.

Campo

30.12.2007

12:14

Iespēja komentēt maršrutus drīz būs. Nupat tiek pabeigts darbs pie lielāka web upgrade.
Slocene nav atļauta. ĶNP! ierobežotā laikā, ierobežotām grupām, parka uzrauga pavadībā.
Viesīte - nav problēmu.
Ūdens ziņas maksā naudu, diemžēl! It kā ūdenstūristi būtu HESu turētāji un ziņas prasītu dubultā tarifa vārdā. Tāpēc ziņas ir tad, kad tas tiešām ir aktuāli - palu laikā, pēc lietavām, .. kādreiz iznāk arī nokavēt šo to :(.
Ja ir informācija "no vietas", tad labprāt ņemtu pretī arī neformālos punktus. Reku, Īvandē strīpa ievilkta, varbūt Gundaram Meņģeles pusē ar kāds miets būtu iedzenams.
Par ūdens prognozi - JR te bija iemetis adresi uz meteolapu (uzreiz nevaru atrast, bet varu pameklēt), kas izmanto jauno NATO doplerradaru - tur ir nokrišņu prognoze diezgan labi redzama dinamikā - ja rūpīgi to zinātni papēta, "Gulbenes aplauziens" varētu citrreiz nesanākt.

Juris

30.12.2007

12:26

Par Sloceni - cik viegli tomēr ir būt neinformētam!
ĶNP gan vairāk vajadzētu skatīties uz makšķerniekiem (ar ģimenēm, suņiem, džipiem un stipri piedrazotu apkārtni)

Gundars

30.12.2007

14:31

Palos un pēc lietavām tāpat ir skaidrs, ka ūdens ir. Meņģelē mietu nevajag. Šogad Ogrē pavasarī švaki, bet visu vasaru un rudeni ūdens vienkārši bija. Kas grib vēl krutāk, lai piezvana uz HESu, un uzzin cikos taisīs slūžas. Elementāri, Vatson!
Par Sloceni. Nevajag celt paniku. Saderam, ka tur var mierīgi nobraukt bez atļaujas!

Dobrič

30.12.2007

18:45

Nu protams, un arī uzkurt udžiņu Moricsalā vai pabraukāt ar kvadraciklu pa kāpu zonu droši vien, ka nebūtu problēmu.

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..33

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web