Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Campo lapas perspektīvas

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..33

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

atis

02.01.2008

15:51

ar Gūgli jau var visu sameklēt. :) Ar diskusijām gan būtu labi, ja visas tēmas tiktu apkoptas vienā un tām ierādīta lielāka vieta pirmajā lapā. Un nežēlīgi prasās pēc RSS barotnes, kaut vai tikai jaunajiem rakstiem. protams, diskusijām arī.
Bet vispār neko sliktu nevar teikt, jo tagad meklējot upju aprakstus Lietuvas laivotāju lapās, nākas secināt, ka viņiem līdz Campo "bardakam" vēl izcili tāls ceļs ejams :)

Campo

02.01.2008

17:10

Paldies par labiem vārdiem... :)
Jāsaka, ka neesmu pārliecināts par teorijas "viss vienā vietā" pareizību. Kamēr runājam par 3x3 desām, tikmēr labi, bet pēc tam, ja ierakstu skaits aug? Tas, cik ienākošā informācija ir strukturējama ir atkarīgs no iesūtītāju pieejas un saprašanas, bet to jau nevar regulēt - tāpēc "tas kas ir" ir izveidojies no "tā kas ir". Ja jau tagad nevar atrast kaut vai pēc kontekstuālām norādēm (tas nozīmē ka paši nemeklējam, bet gaidam kad straume ko nesīs garām un vajadzīgais pats uzpeldēs pirmajā lapā vai kaut kā tā...), tad kas būs ja visu materiālu, kas gadu garumā uzkrājies paprāvs, sametīs vienā vietā... Skaidrs ka tad vajadzēs advancētu meklētājrīku, bet kāpēc jau tagad neizmantot to rindiņu augšā, kurai pierakstīts klāt "Meklēt"???
Par diskusijām varētu piekrist, tas gaida labojumus. Paliks diskusijas vispār un diskusijas pie rakstiem.
RSS arī būs, nevar visu uzreiz.

Gundars

02.01.2008

22:45

Protams, ka Campo nevar salīdzināt ar lietuviešu vienkāršību. Redzējis neesmu, bet varu iedomāties.
Par nākotni sapņot ir skaisti, bet reāli lielākajai daļai tēmu ir daži komenti

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..33

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web