Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

gribu izgatavot KANOE laivu

Komentāri

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Armis

23.08.2007

10:28

Gribu uztaisīt kanoe laivu,bet nekur nevaru atrast rasējumus, Varbūt kāds zin kur tādus var dabūt?

atis

23.08.2007

11:08

atrast internetā. bet tie būs ne visai labi un pietiekoši detalizēti pirmajai būvēšanas reizei. piem. šeit http://bigdamfish.net/freeplans.html
var arī nopirkt, amazonā ir pilns ar grāmatām.
domāju, ka bez kaut kādām galdniecības iemaņām un vismaz 1,5-2 tūkstošiem latu tur nekas labs nesanāks. un vēl jāpieskaita instrumenti un vajadzēs plašu šķūni vai garāžu būvniecībai, jo tas aizņems vismaz vairākus mēnešus.
katrā ziņā, lētāk būs nopirkt jaunu laivu. par šādu naudu var dabūt izcili labu kanoe. lai apjaustu darbu apjomu, vispirms ieteiktu pašam izgatavot kanoe airi. ja pēc tam vēl gribas kaut ko :) , tad var ķerties laivai klāt
kaut kur lasīju, ka lielākā daļa cilvēku pēc 20-30% no visu darbu veikšanas, parasti beidz mocīties un nopērk gatavu laivu :))

atis

23.08.2007

11:11

nujā, aizmirsu pieminēt. ir, protams, pieejamas arī kanoe laivu sagataves - tādi kā konstruktori, atliek mājās tikai sanaglot un salīmēt, nu es tā vienkāršoti to saku. bet tas ap 4-5 K USD un vairāk varētu būt un jāpierēķina vēl sūtīšana no ASV, jo vismaz 95% no visām kanoe būvēšanas aktivitātēm notiek tieši tur.

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web