Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Pareizais formāts

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..48

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

miks

11.08.2007

09:13

Man liekas, ka vēl nebija tā reize kad dēļ tehnikas kļudām sanāca ziepes, ziepes sanāca jo upe ar savām putām un šņākšanu salauza cilvēkus un to es vareju redzet viņu sejās un sajust brižam pats (ieeja kanjona). Un šito lietu ārstē tikai ar braukšanu.
Oldscool vs newscool tur jau tā lieta katram tas ir savs. Bet par tusoni, pasaulē tak ir tik daudz garšīgas lietas, bet droši vien kādam arī tušonī ir sava romantika.
Posti 4:13 ir reali kruta ! :)

Dobrič

13.08.2007

08:56

Uz pasaules ir daudz garšīgāku ēdienu un dzērienu gan par tušonku, gan šņabi, bet gandrīz neviens nespēj garšas ziņā konkurēt ar šamējiem vakariņās pie upes:)
miks - oldskūls un dzīvošana kempingā nav savienojamas lietas:)

stūrmanis

13.08.2007

09:15

to Atvars
Instruktors tā ir nopietna lieta.
Esmu pārliecināts, ka manas prasmes ir nepietiekamas, jo kā jau n-reizes dažādi indivīdi ir rakstijuši stūrmanis ir papagaiļu fermas terētājs, laivu kolekcionārs utt. taču es nekaunos, ka slavenais teiciens: "semja semjoi a pohod po raspisaniju" uz mani neattiecas.
Lai pretendētu uz cēlo (bez ironijas) instruktora vārdu, man pašam derētu sezonu Valmierā liet sviedrus.
Bet iespēju robežās ar lielāko prieku atbalstīšu ww aktivitātes.

Pensijas Līmenis

13.08.2007

10:25

Sorry, varbūt kādam interesē. Aizvakar braucu pāri Ķeguma tiltam un pamanīju, ka pie kreisā krasta ir nu patiešām nopietnākā straume un viļņi. Kaut kas līdzīgs Losevai. Laikam tāpēc, ka Rīgas HES nolaidis ūdenskrātuvi. Likās forša vieta pavizināties.

Kaspičs

13.08.2007

10:39

!
Ķegums ir ievērtēts tomēr.
1. Tas viss iebrauc kreisā krasta klintī kur izskalota pamatīga kabata, to kas noturienes izskalots var aplūkot pie ĶHES-2 labā krasta balsta.
2. Ja tur Daugavā pie Ķ HES kāds iebrauks tad atskanēs "ding- dang, lūdzu atstājiet HES aizsargjoslu!"
Iespējams, ja apsargs būs iesnaudies vai novērošanas kameras būs pagrieztas uz kādu meiču kas sauļojas, tad otrais punkts var arī neizpildīties un pietiekoši advancēti rīkojoties arī pirmā punkta apstākļi rada tikai "no risk - no fun, more risk -more fun"
un tas ir tas kas šajā topikā tiek apspēlēts.

Līga

13.08.2007

13:01

Nu kādu laiku arī biju airēšanas slaloma piekritēja, esmu izbaudījusi pietiekoši daudz kajakā, un kā Atis jau minēja, ar laiku viss mainās, bet ūdens izjūta jau paliek. Jā es zinu kas ir straume kas ir atstraume, jā es zinu kāda ir sajūta kad piespiež pie akmens, parauj zem koka, un jebogu es zinu tās sajūtas kad ieraugi upi kas mani nu galīgi neuzrunā...bet tik un un tā Tu to dari, jo ir atkarība.
Runājot par padomiem, vienmēr uzkausu kāda cita pieredzējušāka oldskūl (kā jūs sakat) viedokli - padomu, un neesmu ligusi savu padomu kādam citam.
Bet runājot par to un šito - no malas palasot dažu viedoķļus tāda mērīšanās ar kr... vien izklausās...

inde

14.08.2007

10:14

Sturmani, es arī nāku no Ķīsīša flavatera tā paša trenera daudz senākiem laikiem :P
priecājos, ka Tu, kurš daudz esi izbaudījis WW upes un kajakus, joprojām vēl ar respektu runā par airēšanas slaloma tehniku :)
bet tomēr nemoci tik ļoti savējos ar fiziski neiespējamām lietām, jo katrā veidā inventārs (laiva airis, vārtu augstums) ir piemēroti atbilstoši pielietojumam :(
ŪT mačos 26.aug. nobrauc to pašu trasi ar slaloma kajaku un pēc tam ar WW , varbūt tad sapratīsi, ka ar WW bakstīšanās vien ir, (baudas nekādas) lai gan sēdi kā tankā un par akmeņiem nav jāsatraucas :/ man pietika ar Amatu :(

stūrmanis

14.08.2007

10:55

labi, labi. jo precīzāk gribu formulēt savu viedokli, jo samudrītāk sanāk #:) sorry, ja kādam kaut ko esmu nodarījis.
ŪT pagaidām nav plānā, drīzāk SM un NK.
p.s. FLY caur vārtiem dudina visai naski, man patīk. (salīdzināt ar slaloma kayaku, protams, nevar)
peace!

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..48

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web