Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Pareizais formāts

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..48

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Campo

07.08.2007

10:34

Vārdā "seminārs" šodien mēģina ielikt vairāk nekā tajā jāieliek. Tas ir mazliet un, varbūt nemaz tik mazliet, Latvijas ūdenstūrisma vēstures zināšanu iztrūkums, ko aizvieto internetā smeltās gudrības no alpu valstīm (spītīgi izlaižot cenu lapas). Protams subj. par to nevar vainot, īpaši, ja pats apgalvo ka neko nav iemācījies, bet man ir aizdomas, ka apmācība sapņos tomēr ir ideāls :)

Campo

07.08.2007

10:58

Anetei: par intensīvo programmu. Jā, piekrītu. Bet kas traucē saņemt intensīvo kursu Alpos jau tagad? Cik zinu, tad tie, kas grib, turp dodās un mācās. Info pie Kaspiča, raftu jautājumos pie Grižļa. Saprotu, tas nav pa lēto, bet nav mans pienākums šo problēmu dempferēt...
Manā darba laukā ir cits līmenis - ar pasākumiem un iesaistīšanu palielināt regulāro kajaku braucēju skaitu no kādreizējiem 10-20 līdz tagadējiem 50-60 un nākotnē, cerams, vairāk. Tad būs bāze izaugsmei. Tas ir "pretty boring" un neinteresē nevienu, kam deguns pār bļodas malu pāri, tomēr, šobrīd nav nekāda pamata izstrādāt individuālo plānu pāris braucējiem, kuri tagad varētu patstāvīgi nobraukt II vai III kat. un grib vairāk. Kursu līmenis var augt tikai augot braucēju skaitam. Viss notiek pamazām, bet notiek - atliek nedaudz pagriezt laiku atpakaļ, lai par to pārliecinātos.
Atgriežoties pie tēmas. Tātad "quo vadis': vairāk, vairāk, ātrāk, ātrāk, labāk, labāk, ū forši... dzīvo ātri, mirsti jauns? :) Un tas viss?

Dobrič

07.08.2007

11:53

Manuprāt, tāpēc arī oldskūlā attīstības tempi bija lēnāki, ka visu to pasākumu šausmīgi ņēma uz masu, braucot baros pa 50 deguniem, kā rezultātā to pašu kluci, ko tagad Čeremošā noķerrā lejā pa trim lāgiem dienā un vēl Bistrecu pieķer klāt, cilvēki mala teju visu nedēļu, vidēji ūdenī pavadot pāris stundas dienā. Ņūskūls ir mazākas grupas, labāks inventārs, līdz ar to, vairāk laika uz ūdens, kas ir priekšnosacījums ātrākai meistarības izaugsmei.
Dzīve un atvaļinājums ir īsi un tekoša ūdens ir maz; skaidrs, ka ūdeņnieks grib pēc iespējas vairāk laika pavadīt uz ūdens. Domāju, ka ja oldskūls ne jau no labas dzīves tāds bija kāds bija, domāju, ka ja būtu alternatīva, daudzi brauktu pēc savas iniciatīvas.

Campo

07.08.2007

12:11

Es gan neredzu būtisku starpību grupu izmēros toreiz un tagad. Tas tikai izrunāts - arī kādreiz brauca 8-12 cilvēku grupās (tikai grupu bija vairāk un masveidība - tā ir sava veida laimes un piekrišanas izpausme, ko tagad var tikai apskaust) un arī tagad brauc 20+ cilvēku grupās (ņemsim to pašu Čeremošas svētceļojumu par piemēru).

mariz

07.08.2007

12:22

Protams tikai mans viedoklis, pats primārais tehnika, tehnika un vēlreiz tehnika, Latvijā pa vietējiem ūdeņiem var arī ar šlūkšanu izšļūkt, iešlūkt atsaraumē u.t.t., jo nav "lieli" ūdeņi ... māte daba piedod...un tev liekas viss ir baigi OK es esmu baigais nazis, bet kad tu savu pakaļu iebāz lielākos ūdeņos, kur ir vajadzīga meistarība nevis laiva tevi pārpludina pāri ... kur upei ir spēks ... tad tu sāc saprast tehnikas nozīmīgumu un iespējas, kā tu to varētu izmantot. Lai organizētu nobraucienus nevajag instruktorus, instruktors apmāca, tātad dod iekšā... nevajag jau uzreiz Alpus, tā jau augstākā pilotāža, pamatus liekam iekšā, bet tehniski pareizi, būs labi pamati būs arī viss pārējais. Tas tāpat, kā ar māju, nav jēga celt krutu māju uz sūdīgiem pamatiem. Nu man tā liekas.

mariz

07.08.2007

12:31

Iesācēju kursos, kurus Campo organizēja Imantā sporta bāzē, ja nemaldos pagāšgad vai aizpagājušajā gadā, tur bija viena sieviete, kas stāstīja par ēdienu, par enerģijas dzērieniem, par slodzēm ... man baigi patika, vērtīgi bija, tas bija baigi OK. Tad vēl tā ideja pirms baseina uzaicināt treneri no sporta akadēmijas ... vot tās ir fīčas. Tas piedod dažādību apmācībai, paplašina redzes loku jautājumos, kas saistīti ar airu cilāšanu.

Atvars

08.08.2007

01:10

Man ir neliela pieredze laivotāju apmācības jomā, un es varu teikt, ka skarbi vārdi, pieredzes piesaukšana, pareizās filmas, pierunāšana, citu pieredze, grāmatas, nekas neatsver personīgo pieredzi, pat negatīvo

Grizly

09.08.2007

09:55

Atfar:
Tef taifsniipa draugs. Fiena diena Fochaa atsfer feselu gadu Fentaa. E(8

sturmanis

09.08.2007

16:23

helllou
Vispār tehniku der mācīties attiecīgās institucijās.
lai kā krīkeristi, rodeisti smīkņā par slalomeriem, viena lieta gan - tehniku derētu pamācīties slaloma trenniņos. man nav info kā Valmierā Bečers vada trenniņus, bet iesaku parunāt ar jamo par atiecīgu samaksu slaloma pamatus. ( lai tā reāli patrenkā pa trasi!)
daudzi kayakeri ( krīkeristi, rodeisti, panki u.c.) nespēj veikt kaut vai Baltijas čempionāta (ja tāds vēl ir) slaloma trasi ātri un eleganti! un tas liecina tikai un vienīgi par tehnikas trūkumu! bweu uz Soču jā tur mēs kingi... dafaj maucam! tas ir eXtreem, cool etc.
p.s. nebiju diez ko izdevies audzēknis, bet savlaik ap 1997. gadu savu pāreju no pūšļa uz kayaku sāku slaloma klubā "Fēnikss", kur ierados samērā pohains pēc kārtējā Ģeorallija un kā šodien atceros Bērmaņa atbildi uz jautājumu vai varu patrennēties? : "nu vispār tas nav aizliegts..." starpcitu, tādi kadri kā Atis tur jau trennējās gadus 7 laikam.
sturmanis

JānisR

09.08.2007

16:47

vo, vooo !!
Profesionālais sports tas ir. A mums te - partizanščina !
Slaloma treniņi notiek vismaz 2-3x nedēļā visu sezonu. Tad ari ir rezultāti.
Ja tu tik bieži būtu uz ūdens, arī būtu rezultāti :))

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..48

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web