Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Pareizais formāts

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..48

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Campo

06.08.2007

15:32

Pēdējā laikā aktualizējas problemātika "kas ir kas straujūdens kajakingā". Palaikam arī ūdenstūrismā vispār un ir redzams, ka šie jautājumi sadala tautu nometnēs. Ierosinu izteikt savas domas par jaunākajiem laikiem atbilstošāko ceļojumu/pārgājienu formulu. Kāds ir "ideālais formāts"?
Lielākoties tāpēc, ka "old-school"/"new school" klišejas, kas tiek lietotas lai atspoguļotu "atpakaļrāpulības" vai "advancētības" pakāpes nav definētas un tiek brīvi lietotas dažādā kontekstā atšķirīgi - līdz ar to nav vienota pamata argumentētiem viedokļiem. Varbūt varam vērst par labu un veikt vēsturisku ieguldījumu nozares strukturēšanā?

Finka

06.08.2007

15:54

Domāju, ka nav vērts "izgudrot jaunu trīsriteni" un jāņem par paraugu piemērus no tām valstīm, kur straujūdens kajakošanai (ww kajakošanai) ir jau n-to gadu desmitu pieredze.
Re ku Kaspičam ir laba shēma par cilvēku mācēšanas gradāciju tieši priekš ww ūdeņiem. Publicēsi??
Šis saits ir labs, kur pasmelties idejas.
http://www.swiftwaterrescue.at/
Vispār jau galvenais visām pamācībām, baušļiem, noteikumiem, ieteikumiem ir tas, lai cilvēks atgrieztos no upes dzīvs, vesels un bez traumām un ar čupām jauku, pozitīvu emociju.

Campo

06.08.2007

16:14

Piedod, Finka, nezināju ka viss ir izgudrots. Mēs mucā augušie atpaliekam. Tomēr topiks paliek atvērts, jo diskusiju vidē atrodamie viedokļi liecina par pretējo.

Finka

06.08.2007

16:24

Es dziļi atvainojos, ja mani iepriekšējie ieraksti likās aizskaroši.

Campo

06.08.2007

16:26

Klau, toč feinais saits. Ja tur nospiež uz Eiro zīmes, tad laba infa nāk laukā :) Tomēr pilnīgi droši varu apgalvot - tam visam (visam, kas tajā saitā, ne tikai cenu lapai) nav NEKĀDA sakara ar diskusijai uzdoto tēmu.

Vēsturnieks

06.08.2007

17:15

Pirms cik gadu desmitiem parādījās pirmais polietilēna kajaks?

Kaspičs

06.08.2007

17:30

Ir dzirdēts, ka pirmie polietilēna kajakus sākuši lietot amerikāņi septiņdesmito gadu beigās, pie nums tie tika ievazāti deviņdesmito sākumā.
Vēsture. Hi - ho.

mariz

06.08.2007

17:38

Rotomolded plastic kayaks first appeared in 1973, and most modern kayaks are now produced using this method.

Atvars

06.08.2007

18:07

Cik saprotu, tad "oldskūls" ir , kā Kaspars saka ;"bet tas ir Oldskūls -MAUKT! ...Tikai maucot fotografējot un priecājoties par stulbībām (peldēm) un ar tām plātoties nevar pacelt braukšanas kvalitāti."
Tātad, ja jums katra diena nes jaunus , neredzētus upes posmus, jaunu, neredzētu dabu, jaunas emocijas un piedzīvojumus tas ir "oldskūls"
Un jaunā skola būtu , kā Finka definē :"Apmēram tas varētu izskatīties tā:
1-2 diena: dzīvojamies pa raftinga posmu, instruktors dzenā pa atstraumēm, ierāda kaut kādas trajektorijas, kas jāizbrauc pa ideālo līniju, ampelējamies, mācamies traversēt mucas, atstrādājam un iegūstam ūdens fīlingu.
3-5 diena: braucam sarežģītākos posmus, instruktors ierāda kā noteikt trajektorijas, ierāda grupas stratēģiju, atstrādājam savstarpējo komunikāciju utt., glābšanas darbus utt.
"
Tātad tusējot pie vienas krāces, vai posma un simtiem reižu to maļot, noklausoties trenera bļāvienus no krasta/sports ir skarba lieta!/ , tas ir "jaunā skola"

mariz

06.08.2007

18:45

Nezinu jāprasa vecajiem pieredzējušajiem bukiem, kur tad ir tā robeža starp oldskūlu un jauno skolu ? Man personīgi liekās, ka jaunā skola ir saistīta ar to, ka ir attīstījusies inventāra ražošana, un tās iespējas, ko piedāvā šīs attīstības rezultātā radītie produkti. Pats vēl pirms mēneša skatījos video par ww freestylu, un tur arī skaidri un gaiši tiek pateikts - ka tādus mūvus kādus taisa tagad, par tādiem pirms pāris gadiem nevarēja nemaz iedomāties, jo nebija iespēju, nebija laivu ar tādu tilpumu, ar tādu formu. Laikam jau piekrītu Atvara pēdējai rindkopai, ka tiek atstrādāta tehnika ... man jaunā skola saistās ar kaut ko tehniskāku, uz tendenci patstāvīgi attīstīties, pilnveidoties un tajā pašā laikā arī specializēties.

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..48

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web