Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

yukona

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..34

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

st

02.07.2007

21:45

eu, vecīt, nu tak atzisties - cikos tu 05.07. ierodies? ar reisu Frankfurte - Rīga? Alauksta apkārtne bija elektrizēta no jebkādu sakaru līdzekļu izmantošanas un datu salīdzināšanas nepārtraukti #:) Tava ģimene super turējās!
a kas ar lidojumu? Silvija teica, ka uz Whitehorsu lidošot.
mēs vairāk sekojām tavām sekmēm, tieši sigle kayak klasē.
Tās beibes, kas beidza vispār izskatās pēc sievietēm :)?
p.s. moška Agrim Tev atsildīšanās nolūkos varjagi jāsarīko wekendā #:P

Pensijas Limenis

02.07.2007

22:41

jeee... Es ierodos 5. datuma no Frankfurtes ar Ryanair, kas atlido Rigaa 12.15. Mosh kads var aizvest mani lidz majai? Nu ja, es jau zinaju, ka interneta man cilveki seko, tapec nedriksteju distance seviski kaveties... Whitehorse ir tads miests ar 6 ielam viena virziena un 12 ielam otra virziena. Dawson ir kadas 50 vai 100 majas, liela dala vel no zelta drudza laikiem. Vienu reizi nedela no Frankfurtes uz Whitehorse lido Condor, kas ir Lufthansa sastavdala. Un vienu reizi nedela no Dawson uz Whitehorse iet satiksmes autobuss pa Alaska Highway. Rit no rita es izlidosu ar Condor caur Ankoridge uz Frankfurti. Ta te tas viss ir apmeram...
Par tam sievietem... Te ir tadas vietejas vecenites, kas piedalas jau desmit gadus un kuram ir pie 60... Australiete, ap 45, loti labi izskatijas, vienu bridi nobijos jau ka mani apdzis. Jaunam meitenem gan iet grutak.
Vispar idealais YRQ dalibnieks vecis varetu but: vecums 55, svars 55, augums 155. Tiesi ta ka australiesi.
Varjagus gan nevajag, man tochno visas vietas ir ievainotas.
Vel varu pastastit, ka visparejais uzskats ir tads: sito braucienu var paveikt jebkurs cilveks, kas ir spejigs ciest. Par 90% visu izskir mentalais. Pats runaju ar dzeku, kas atzinas, ka YRQ pirmo reizi muza bija airejis kanoe. Vairak gan nekad muza neairesot. Vieniga noramala izstasanas ir 320 km checkpointa, viss parejais jau saistas ar glabsanas darbiem. Dzirdeju, ka sogad no kada vojagera viens esot taja checkpointa izlecis un aizbedzis. Diezgan daudzi pa celam aplust un izkapj krasta pagulet, ta ka nav jau tik traki. Brauc lenam un baudi ainavas...

st

02.07.2007

22:52

tad jau lidostā tiksimies.

Pensijas Limenis

03.07.2007

01:11

Pastastisu vel par upi. Pirmajos 5o km ta ir daudzmaz humanos merogos. Kaut gan jau paradas bezsakarigi atvari, kas plane visa upes platuma, ta ka straume ka fenomens ir tikai nojausama. Un sakas ari pats galvenais knifs - zelta malinas, kas skrien tikai dazus metrus no viena vai otra krasta (bet upe ka pusdaugava) ieverojami atrak par parejo udeni. Istie veci lec no viena tada eskalatora uz nakamo un nav nokerami. Tad ir Laberge ezers, 50 km, kur vienmer var uznakt vetras un vilni. Jaturas pie krasta, bet taisni ir atrak... Tad nak 30 miles posms, kur ir vel daudzmaz pazistamas straumes formas. Bet tad ietek, laikam, Teslina un Jukona klust diezgan monstroza. Teksasas friki teica, ka lidziga esot Misisipi. Vietam 'sausmigi platumi un uz prieksu redzami baigakie attalumi. Visa udens virsma vienos atvaros. Daudzas salas un dazadas skersstraumes. Vistrakakas ir tadas ka notekas, kur peksni tevi ierauj ka kanalizacija un iesviez kaut kada, laikam blakus gultne, kur straume izbeidzas un jaaire ka durakam daudzus kilometrus, kamer tiec atpakal. Ap kadiem varbut 400 km sakas klinsu kanjoni un udens formas drusku vienkarsojas. Bet ap 12o km pirms finisa sakas viens vienigs salu mudzeklis. Iespejams, ka istie veci tur iet cauri pa GPS punktiem. Ta ka man bija tikai pulkstenis, likumoju pilnigi uz dullo. Un beigas atkal ir kanjoni, taisni un gari ka trubas, galu nevar saskatit, nu baigi spiez uz psihi... Vieniga krace skaitas Five Fingers, nekas ipass tur nebija, bet nejausi aplikties vareja gan.
A, un Dawson bija laba saruna ar indiani. Velkos pa ielu, macos staigat, indianis saka - ei, tav nav labi ar muguru. Nu, ja. Tu zini, kas tev jadara? Ne. Tev ir janoaire 1000 judzes ar kanoe. Uzreiz mugura bus vesela!
Ta, luk.

JānisR

03.07.2007

09:52

Andri, Tu tak esi pilnīgi kreizī vecis ! Bet nu apsveicu gan.

Uģis G.

05.07.2007

20:55

Šodien, plkst. 12:oo, Latvijā atgriezās Yukonslavenais Irkļu Sensejs Stavro k-gs. Sagaidītāju pūlis nebija liels(nolādētais darbs), bet uzticams. Tāpēc Maestro piekrita tikties ar daudzgalvaino fanu pūli un dalīties sirdi plosošos stāstos nākamtrešdien, 11. jūlijā, Parunāšanās pasākumā, Campo bāzē, Kroņu ielā, plkst. 18:oo.

Anete

06.07.2007

23:18

Fantastiski lasīt par TĀDU braucienu! Apsveicu ar izturību, ciestspēju un neatlaidību, un nepacietīgi gaidu nākamtrešdienu :)

Campo

10.07.2007

12:54

Tātad trešdienas vakarā aicināti visi, kam interesē kā var nobraukt vairāk 700km mazāk kā 60 stundās. Būs pats vainīgais. Sākums pēc 18:00.

kondors

12.07.2007

22:17

Milzīgs paldies Stavro par stāstījumu! Laikam tajā guvu vairāk emociju nekā skatoties kino, teātri vai sportu kādu. Es tam pilnībā ticu, ka tāds galējs diskomforts kā Jukonā, spēj sniegt arī baudu. Tikai tā atnāk PĒC tam.

Pensijas Līmenis

13.07.2007

10:30

Paldies, kā nu mācēju, tā stāstīju. Par to diskomfortu... Oh, no, distancē tā total madness sajūta ir emocionāli ļoti exciting. Īstenībā viss tas process ir ļoti aizraujošs un pacilājošs. Ja nebūtu ticis līdz finišam, tad gan būtu baigā depresija, es domāju.
Laikam aizmirsu pastāstīt vienu mistisku lietu. Kādus 5o km pirms finiša sākās sajūta, ka es šeit jau vienreiz esmu bijis. Visas salas un klintis likās pazīstamas, es it kā zināju, kas būs aiz katra nākamā līkuma... Tas bija tik pārliecinoši, ka mēģināju pat atcerēties, vai neesmu iepriekš atbraucis šurp trenēties? Vai esmu noskatījies kādu filmu? Vai izlasījis grāmatu? Vai pārlidojis ar lidmašīnu? Beigās izdarīju ļoti jocīgu secinājumu - es šo upes posmu mājās esmu nosapņojis. Tad tā sajūta pārgāja. Ineresanti, ko par to teiktu Freids...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..34

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web