Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

paldies campo

Komentāri

 

1..2

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

ieva

31.05.2007

12:58

Sirsnīgs paldies Campo par pakalpojumiem!
Katru gadu ar draugiem īrējām laivas un plostus dažādās firmās, un vienmēr "uzrāvāmies" uz katastrofālu kvalitāti - ik pēc 2-3 km jāpārpumpē, jāpārlīmē utt.
Šoreiz, dodoties ar ģimeni atpūtas braucienā, izvēlējos Campo un biju pārsteigta, ka nebija pilnīgi nekādu problēmu :) Laivas nokomplektētas, vestes kārtībā, pumpji strādā. It kā pašsaprotama lieta, bet priekš manis tas ir kas nepieredzēts L-jā.
Vienkārši gribēju pateikt mīļu paldies firmas darbiniekiem, kas mūs tik laipni apkalpoja un šo vienu dienu manai ģimenei padarīja neaizmirstamu!

Campo

31.05.2007

19:32

Mulstam... :) ne visiem tā paveicas. Piepūšamās laivas ir piepūšamās laivas, lai neteiktu nomas laivas ir nomas laivas. Pārbaudes tiek veiktas pēc katras reizes un sistemātiski, bet rezultāts nekad nav 100% pat NASA. Tāpēc uzdrošinos paust viedokli, ka caurumu lāpīšana pieder pie šī tūrisma veida rituāliem. Labāk, protams, ja retāk. Lai veicas!

 

1..2

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web