Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Dodiet padomu!!

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

wuciss

15.05.2007

13:02

No tā visa es saprotu, ka neviena no šitiem kajakiem neiet cauri ja...
tad varbūt kāds varētu pasacīt konkrētus modeļus kurus man meklēt un es nebūšu vīlies.. Lucavsala patlaban galīgi nesanāk pa ceļam, ir doma tur iegriezties, bet ne tagad. varbūt pēc pāris nedēļam. Līdz tam gribētu tikt skaidrībā ar šito štelli...

Campo

15.05.2007

13:47

Pamlico un Dolphin, tādi paši arī Pungo u.c. ir t.s. ENN (Experience not necessary) vai atpūtnieku laivas. Tas arī visu izsaka - ja gribas vienkārši braukt pa ūdeni (makšķerēt, fotografēt, šļūkt pa straumi) neapgrūtinot sevi ar airēšanas iemaņu izzināšanu, tad viss ok. Visam pārējam šīs laivas neder.
Drusku labāk ir ar Riot Endeavor avd Azul Krypton - tur var salikt mantas un doties pārgājienā. Ja ņem Riot Voyager EXP vai Stealth EXP, nāk klāt arī ūdens izjūta - laiva pamazām kļūst par daļu no airētāja veicinot mācēšanu un pārliecību kā arī prieku no procesa.
Visas WW laivas ir atsevišķa zorte, retos gadījumos piemērotas pārgājieniem. Tā ka jāzin ko vajag un tad var izvēlēties. Tā sliktā ziņa ir tā, ka laivas labums parasti ir proporcionāls cenai. Izņēmumi jāpēta rūpīgi un ar aizdomām!

wuciss

15.05.2007

14:20

Es domāju ka vajag WW laivas, gribu aktīvi atpūsties, jo netālu no mājas upe (Aiviekste, pie Aiviekstes HES), gribu labi izklaidēties un pasportot, nevis doties garos pārbraucienos..)
Laikam jau tomeer jaarauc uz kādu nomas vietu un jāmēģina... kaut gan ko es tur daudz sapratīšu... Bet varbūt jārauc uz kādu veikalu... Kāds varbūt var pateikt veikalu adrses?!

Anete

15.05.2007

14:56

Ja WW, tad attiecīgi vēlreiz rūpīgi pārlasīt Kaspiča komentāru un čekot lietoto laivu piedāvājumus forumos (laivas.lv, kayak.lv).
Veikali, kur laivas ir uz vietas - kā jau minēts, tikai Campo un arī Fluid dīleris.
Diskusijās piedāvātais M3 būs iesācējam draudzīgs un ļaunprātīgi nemetīsies riņķī, toties īsti nebūs ko darīt vasaras mazūdenī. Ja gribas labāk apgūt tehniku laivā, kas uzrāda kļūdas un neveiklības, labāk skatīties uz river play/river run modeļiem. Ja gribas pavisam izaicināt savas prasmes - derēs arī jebkurš rodeo kajaks, ir visai daudz braucēju, kuri ar tādiem sāk un par dzīvi nesūdzas. Imho iepriekš minētais Master 2 Latvijas mazupītēm (kas ir reālākais ww kajaka pielietošanas veids šeit) ir drusku par garu, būs grūti izgrozīties starp kokiem (man ar 2,67m ir gadījies ķīlēties tur, kur īsākas laivas tiek cauri), toties, ja gadīsies aizbraukt uz Čeremošu, labi sitīsies cauri mucām :)
Kajaku aprakstus var palasīt arī playak.com un whitewater.ru (ja nemaldos, precīzu aprakstu linku esmu pazaudējusi) vai vispār pajautāt Googles tantei.

freds

15.05.2007

15:00

būs tūristu mači pie Spridzēnu hes, Aiviekstē, pēc 2 nedēļām. Regulāri redzami daži PE kajaki un vienmēr var sarunāt paprovēt!

martines

15.05.2007

15:29

wuciss!
Butu labi, ja tu uzmestos par Aiviekstes HESa bilzu piegadataju. Ja tur kaut kas iraid, vajag braukt ievertet, bet lidz sim ar info svaki.
...
Fredam:
Ko jus tajos Spridzenos machosiet? Manuprat labakaja gadijuma var braukt no augsas leja, jo no apaksas lienot ta muca ir visai zema un turosa, bet apaksa asas dolomita scautnes...

JānisR

15.05.2007

15:47

manuprāt Aiviekstes Hesam tagad ir jābūt pa daļai vaļā. Ogrē jau pailgi pieturās vidējs līmenis, a aiviekste ir lielāka. Ūdens ar nav nekāds aukstais.

freds

15.05.2007

15:51

nolikums ir iekš udensturisms.lv
vispār jau tūristi brauc ar "lielem švunkem" cauri, nevis kā playboateri!

Finka

15.05.2007

15:56

Atceroties Spridzēnu HES pie diezgan liela ūdens, varētu būt, ka pie zemākā līmeņa būs pasekli. It sevišķi abas malas.
Ka nesanāk laivu bojāšana.

martines

15.05.2007

16:19

Poruccikiem un Susaniniem ludzu fotografiskus pieradijumus tam, ka ir verts kapaat 150 km uz Aivieksti! :)

 

1..10 | 11..20 | 21..30

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web